• Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Başkabahçe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Başkabahçe Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Başkabahçe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Başkabahçe Sıkça Sorulan Sorular

Başkabahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Başkabahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Başkabahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Başkabahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Başkabahçe Hakkında

Başkabahçe Kır Düğün Salonu olarak 1990’lı yıllardan bile önce çalışmaya başladığımız düğün sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Bunca yıllık deneyimlerimizi iş yapış biçimimize yansıttık ve belirli bir prensip oluşturarak o değerler üzerinden hizmet vermeye başladık. Kalite standartları ve üst düzey hizmet anlayışı olan bir işletmeyiz. Manisa’da bulunan Başkabahçe Salihlili hemşerilerini her türlü toplu organizasyonlar ve özel gün kutlamaları için bekliyor.

1.500 davetliyi aynı anda çok rahat bir şekilde ağırlayabildiğimiz kır bahçemiz 3.500 metre karelik bir alana sahip. Burada düğün, nişan töreni, sünnet, her türlü yemekli organizasyon, bayi toplantısı ve tabii ki kına gecesi kutlamalarına ev sahipliği yapıyoruz. Etkinliğinizi yemekli yapabileceğimiz gibi yemeksiz olarak da yapıyoruz. Bu kadar tamamen çiftimize ait. Yemekli organizasyonlarda sunduğumuz seçenekler arasından kendi menünüzü bütçenize uygun olarak seçebilirsiniz. Yemeksiz organizasyonlarda ise kuru pasta, çerez, düğün pastası ve meşrubat servis ediyoruz. Pasta demişken bahsedelim, pasta kesimi merasiminde 7 katlı gerçek pasta kullanıyoruz.

Bunun haricinde verdiğimiz hizmetler ise seçtiğiniz pakete bağlıdır. Hizmetlerden bazıları; katlanır sandalye ve süslemesi, masa ve gelin yolu şamdanları, orkestra, kamera ve fotoğraf çekimi, yer volkanı, havai fişek, gelin saçı ve gelin arabası süslemesi…

Eğer Salihli kına gecesi organizasyonu için mekân arıyorsanız buldunuz. Bordo renk sandalye bağlamalarımız ve masa örtülerimizle uyum sağlayan bordo renk ve büyük bir kına tahtımız var. Bu tahtta nedimeleriniz ile birlikte oturup kendinizi bir sultan gibi hissedebilirsiniz.

Kolay gelebilmeniz için tarif etmek gerekirse; Salihli Kipa karşısı, tren yolu geçidi yanındayız. İster şehir içi minibüsler, isterseniz de özel aracınız ile gelebilirsiniz. 300 araçlık ücretsiz otoparkımızdan yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Kipa Awm Karşısı, Tren Yolu Geçidi Yanı

 • Haritadaki Konumu

  Başkabahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.