Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Umut Düğün Salonları

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Umut Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Umut Düğün Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Umut Düğün Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Umut Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Umut Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Umut Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Umut Düğün Salonları Hakkında


Manisa Akhisar mevkiinde kına gecesi organizasyonu düzenlemek istiyor ama istediğiniz gibi bir mekân bulamıyor musunuz?


O zaman Umut Düğün Salonları ile karşılaşmadınız. Bugüne kadar sayısız organizasyona ev sahipliği yaptık. 4 farklı davet alanımızla beraber Akhisar’da özel günlerini gerçekleştirmek isteyenlerin yanında olduk. Profesyonel organizasyon ekibimizle beraber gecelerini planladık. Bizim en büyük gayemiz misafirlerimizin memnuniyetini sağladık ve organizasyon bitiminde ‘teşekkür ederiz.’ cümlesini duymak!


Bu cümleyi duymak için çok çalışıyor, isteklerinizi gerçekleştiriyoruz. Hayal ettiğiniz organizasyonları planlarken organizasyon sorumlumuzun bilgi ve deneyiminden yararlanıyor, aynı zamanda sizlere danışmanlık hizmeti de sağlayabiliyoruz.


Kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlerken deneyimli çözüm ortaklarımızdan yardım alıyoruz. Aynı zamanda dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirebilirsiniz. Mekanımızın dekorasyonunda değişiklik yapabilirsiniz.


Bize kapasitenizi söylerseniz hangi düğün mekanımızın size uygun olduğunu söyler, o mekanımıza göre organizasyon akışı planlaması yapabiliriz. Beraber gecenizi planlarken geleneksel ve modern konseptlerde kına gecenizi düzenleyebiliyoruz. Konseptleri dilediğinizi gibi tercih edebiliyor, organizasyon sorumlumuz ile iletişim kurabiliyorsunuz.


Dilerseniz mekanımızın her yerine kırmızı renklerin hâkim olduğu bir dekorasyon yapabilir, Osmanlı temasında bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Kına tahtınızı mekanımızın en güzel yerine konumlandırabiliriz. Kına tahtınızda gerçekleşen kına yakma ritüeli için sizlere kuru kına ve kına tepsisi gibi malzemeleri de sağlıyoruz. Bizimle beraber gerçekleşecek organizasyonlarınızda diğer ayrıntıları düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü tüm detayları sizler için düşünüyoruz. Size kalan tek görev ise misafirlerinizle ilgilenmek ve gönlünüzce eğlenmek!


Eğer siz de sağladığımız hizmetleri beğendiyseniz bizimle iletişim kurmak için aşağıda yer alan butona tıklayabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilirsiniz. Örneğin Akhisar’ın en gözde fotoğraf ve video ekibiyle çalıştığımızı biliyor muydunuz?


Hayal ettiğiniz organizasyonu düzenlemek için heyecanla bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Reşat Bey Mahallesi, 168. Sk., 45200 Akhisar/Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Umut Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.