Akhisar Gölet Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akhisar Gölet Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Akhisar Gölet Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Akhisar Gölet Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Akhisar Gölet Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Akhisar Gölet Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Akhisar Gölet Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Akhisar Gölet Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Akhisar Gölet Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Akhisar Gölet Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Akhisar Gölet Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır Gölet Düğün Salonu olarak düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşini severek ve güler yüzlülük ile yapan büyük bir ekip olarak misafirlerimizi ağırlıyoruz. Mutfak ekibinden servis elemanlarına kadar herkes işinde uzman ve işlerini ciddiyetle yapan profesyoneller. Bu sebeple kaliteli ve doğru bir hizmet sunduğumuz salonumuz çokça tercih ediliyor.

Gölet Düğün Salonu Akhisar Belediyesi’ne ait ve belediye bünyesinde hizmetini sürdürüyor. Belediye destekli bir işletme olarak işlerin ilerleyişinde ve düzeninde hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Salonumuzda düğünler başta olmak üzere çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, sünnet düğünleri ve herhangi özel toplu davetler. Sizin burada bu yazıyı okuma sebebiniz olan kına gecelerine özel birkaç detaydan bahsetmek isteriz.

Kına geceleri çok uzun yıllardır süregelen bir geleneğin parçası olduğu için teferruatlı ve yöre yöre değişebilen özelliklere sahip. Her türden seremoniyi ve ritüeli salonumuzda gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz profesyonel bir yardım alabilir ve bir kına organizasyon firması ile anlaşarak işi uzmanlarına bırakabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlama veya sınırlamamız yok, yeter ki çiftimiz mutlu olsun. Hatta gelecek olan organizasyoncular ile iş birliği içerisinde uyumla çalışarak hazırlıklara destek olur, her şeyin yolunda gitmesi için elimizden geleni yaparız.

Kapasite konusunda da hiç endişelenmeyin çünkü kalabalık organizasyonlara rahatlıkla ev sahipliği yapabilecek bir genişliğe sahibiz. Üstelik hem kolonsuz hem de yüksek tavanlı oluşumuz sayesinde ferah alana sahibiz. İç dekorasyonda da bunu devam tamamlamak için beyaz renklerinin ağır bastığı bir dizayn ile masa ve sandalyelerimizi giydiriyor, süslüyoruz.
Akhisar Gölet Düğün Salonu fiyatını öğrenmek ve bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurarak “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mahallesi Gölet Mevki 45200 Akhisar/Manisa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akhisar Gölet Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.