Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Manisa

Doktoroğlu Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Doktoroğlu Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Doktoroğlu Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Doktoroğlu Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Doktoroğlu Organizasyon Hakkında

Birçok farklı konseptte düzenlenen kına geceleri artık düğün süreçlerinde farklı bir atmosfer yaratıyor. Mutlaka profesyonel firmalardan yardım alınması gereken bu süreci organizasyon ekipleri kolay hale getiriyor. Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde gelin adaylarına destek olabilmek adına Doktoroğlu Organizasyon ismi altında kurulduk. Sadece Sarıgöl değil Alaşehir, Salihli ve daha birçok ilçede eşsiz bir kına gecesi yaratabilmek için hizmetinizdeyiz.

Geleneksel kına gecesi törenlerinden vazgeçemeyenler ya da modern bir tema hayal edenler için yanınızdayız. Peki, siz nasıl bir gece diliyorsunuz? Hemen bize anlatın, planlama yapmaya ve gecenizi düzenlemeye başlayalım. Hangi süs ve malzemeleri kullanacağımıza karar verelim. Özel oturma alanları yaratabilmek için farklı masa ve sandalye giydirme seçeneklerine seçtiğiniz tema doğrultusunda karar verebilirsiniz.

Gelin adayı için farklı gelin tahtı alternatiflerimiz bulunuyor. Unutulmayacak bir gece olması için görsel açıdan da özel bir atmosfer yaratmaya çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle birlikte gelin adaylarının isteklerini doğru bir şekilde tahmin ediyor, etkin bir iletişim kurarak öğreniyoruz.

Konsept doğrultusunda şamdan, gelin yolu süsleme, nedime minderleri, aksesuar ve hediyelik seçenekleri de sunabiliyoruz. Nasıl bir kına gecesi hayal ediyorsanız sunduğumuz hizmetlerle düşlerinizden bile daha güzel hale getiriyoruz. Biz kalabalık bir ekibiz. Karşılama personelinden dansçı kızlarımıza kadar birçok konuda harikulade bir davete imza atmanızı sağlıyoruz. Görsel açıdan da zengin bir tören olacağına eminiz, dans ve ışık gösterileri bizim işimiz. Üstelik mesleğe ilk başladığımız havai fişek hizmetini de hala sağlayabiliyoruz. Kır düğünlerinin vazgeçilmez gösterisini de sizinle buluşturuyoruz.

Siz de özel günlerinizi profesyonel ellere bırakmak isteyenler arasında yer alıyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan Manisa organizasyon firmalarından Doktoroğlu Organizasyon iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Hayallerinizdeki kına gecesine Manisa’da bizimle ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Konak Mah. Örnek Sokak No:6 45470 Sarıgöl, Manisa, Turkey

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.