• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Erbil Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Erbil Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Erbil Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri

Erbil Organizasyon Hakkında

Ege Bölgesi’ndeki gelin adayları için özel kına gecesi organizasyonları tasarlıyoruz. Unutulmaz olmaları için Erbil Kına Organizasyon adı altında çalışıyoruz. Düğün, sünnet, nişan, söz, açılış organizasyonlarında da hizmet veriyor, kusursuz hizmetimizden herkesin faydalanmasını istiyoruz.

Festivallerde ve piknik organizasyonlarınızda da Erbil organizasyon ismini sıkça göreceksiniz. İzmir ve Manisa bölgesinde oldukça tercih edilen bir firmayız. Yılların verdiği tecrübe ile edindiğimiz bilgi birikimini birleştiriyor, eksiksiz bir organizasyon sunuyoruz. Eğer siz de gününüz güzelleştirdiğimiz gelin adayları arasına girmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin deriz.

Kına tahtı ve minderlerini özel bir alana konumlandırıyoruz. Kına yakma merasiminin gerçekleştireceği alan sayesinde kendinizi oldukça özel hissediyorsunuz. Hem gösterişli hem de konforlu olan bu alanımızda keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Erbil Organizasyon olarak kına gecelerinizde sağladığımız diğer hizmetleri hemen anlatalım.

Damat beyi de unutmuyoruz. Merasiminde kullanılması için yeşil damat örtüsünü de temin ediyoruz.

Işık gösterilerinin yanı sıra sizin için özel dans gösterileri hazırlıyoruz. Renkli ve bir o kadar da özel bir dans gösterisinde siz de yer alabilirsiniz. Organizasyon sorumluluğumuzu iletişime geçerek dansçılarımızla da prova yapabilirsiniz.

Özel kına yıkama merasimi düzenliyoruz. Damat bey gelin hanımın kınasını yıkarken özel su sürahileri kullanıyor, konseptine uygun şekilde de mekânımızı düzenliyoruz. Su sürahilerini bile konseptiniz doğrultusunda düzenliyoruz.

Testi kırma merasiminde unutmadık. Gelin hanım seçtiği şarkı eşliğinde dans ettikten sonra şarkı bitiminde bu ritüeli gerçekleştiriyoruz.

Kişiye özel olarak tasarladığımız karşılama panosu, gelin yolu ve farklı aksesuarlarla gecenizi güzelleştiriyoruz.

Eğer siz de Manisa kına gecesi organizasyon firmaları arasından bizi tercih etmek isterseniz Erbil organizasyon iletişim formunu doldurabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak hayallerinizdeki geceye kavuşabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle beraber unutulmayacak bir geceyi tasarlamak için iletişime geçmenizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Arda Mahallesi 3202 Sokak Hasan Türek Anadolu Lisesi Karşı Arasokağı

  • Haritadaki Konumu

    Erbil Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.