Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon

E-posta Gönder

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı, düzenli havalandırma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, mekan girişinde ateş ölçümü ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Hakkında

Göz alıcı bir ortamda, şahane bir organizasyon desteğiyle unutulmaz bir kına eğlencesi düzenlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon olarak kına gecenize mekan desteği sağlıyor, organizasyonunuzu düzenliyoruz.

Manisa kına gecesi mekanları arasında yer alıyoruz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Bu nedenle bize nasıl bir eğlence hayal ettiğinizi ayrıntılı şekilde anlatmanızı istiyoruz. 500 ila 750 kişilik konuk ağırlama kapasitemizle sizi misafir ediyoruz. Mekanı dilediğiniz gibi süslüyor, ortamın tam hayalini kurduğunuz gibi olmasını sağlıyoruz.

Bizim için esas önemli olan sizin memnuniyetiniz. Bu nedenle organizasyonunuz öncesi sizinle mutlaka bir araya gelerek nasıl bir gece hayal ettiğinizi detaylı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalarımızdan ve sunabileceğimiz hizmetlerden bahsederek sizi güzelce bilgilendiriyoruz. İsteklerinizi not alıyor, taleplerinize mutlaka eğlencenizde yer veriyoruz. A’dan Z’ye tüm detaylarla profesyonel ekibimizle birlikte yakından ilgileniyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin düşlerinizi gerçek kılmak.

Mekanımız içinde bulunan masa ve sandalyelerimizi konuk sayınıza göre konumlandırıyoruz. Kına tahtınızın bulunduğu köşeyi zevkinize uygun olacak aksesuarlar ve renklerle düzenliyoruz. Bu alanın aynı zamanda tüm konuklar tarafından iyi görülen bir bölgede bulunmasına da özenle dikkat ediyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemleri konusunda da size gereken desteği sağlıyoruz. Merkezi bir konumda bulunuyoruz. Manisa’da yer aldığımız için oldukça merkezi bir alanda olduğumuzu söyleyebiliriz. Toplu taşıma ve şahsi araçlarınızla yerimize rahatlıkla gelebiliyorsunuz. Çevre ilimiz olan İzmir’e de epey yakınız. İzmir’de bulunan konuklarınızda kolayca yerimizi bulabilir.

Mekanımızın bir sonraki özel çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.