Hanzade Golden (Çakra) Palas

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Manisa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Düğününüzden önce, misafirlerinizle doyasıya eğlenmek ve geleneklerimizi yaşatmak için kına geceleri, muhteşem bir fırsat niteliğinde oluyor. Yakınlarınızla hoşça vakit geçirebileceğiniz bu geceye ev sahipliği yapmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Manisa kına gecesi mekanları arasında, Hanzade Golden Palas ekibi olarak siz değerli çiftlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kına gecesi organizasyonları, son dönemlerde en az düğün organizasyonunu kadar üzerinde durulması ve dikkat edilmesi gereken bir hal aldı. Dolayısıyla çiftler, kına gecelerini en güzel mekanda ve en unutulmaz şekilde düzenlemek istiyor. Bu noktada da devreye biz giriyoruz. Ferah ve geniş salonumuzda, en özel gecenizi kusursuz olarak düzenliyoruz.

Salonumuz, kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısıyla, misafirlerinize konforlu bir kına gecesi deneyimi sunuyor. Maksimum kişi kapasitemiz ise, beş yüz. Davetli sayınıza göre, oturma düzenini ayarlıyoruz. Konuklarınızın alandan en yüksek derecede yararlanması ilkesine göre organizasyonumuzu yapıyoruz. Bu gecede size, sınırsız eğlence sunuyoruz. Bunun için, sahne alanını olabildiğince geniş tutuyoruz.

Masa ve sandalye örtülerini ise, gecenin konseptine uygun olarak seçiyoruz. Misafirlerinizi, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Ardından onları, hoş bir müzik eşliğinde salona alıyoruz. Nedimelerimizle birlikte, uyumlu bir dans gösterisi ile, siz de salona giriş yapıyorsunuz. Daha sonra, gösterişli kına tahtına geçip, kına gecenizin başkahramanı olarak yerinizi alıyorsunuz.

Kına töreniniz gerçekleşirken, yakınlarınıza dağıttığımız kaftanlar sayesinde, gecenin atmosferine yakışır cinsten bir ortam oluşturuyoruz. Hemen sonrasında, o hüzünlü havayı dağıtmak adına, eğlencemize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kına gecenizde misafirlerinize ikramlar sunmak isterseniz, usta aşçılarımız tarafından hazırlanan eşsiz lezzetleri servis ekibimiz, konuklarınıza ulaştırıyor.

Manisa kına organizasyonları arasında, Hanzade Golden olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu gece için, bizi seçerseniz; sayfanın en başında bulunan irtibat numarasından bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Arzu Yasin

Tarık Yasin

  • Adres: merkez efendi mah. 8 eylül cad. malta parkı no 188 yunusemre manisa

Hanzade Golden (Çakra) Palas Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!