Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Hanzade Golden (Çakra) Palas

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hanzade Golden (Çakra) Palas Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Hanzade Golden (Çakra) Palas Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hanzade Golden (Çakra) Palas Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hanzade Golden (Çakra) Palas Sıkça Sorulan Sorular

Hanzade Golden (Çakra) Palas kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hanzade Golden (Çakra) Palas kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hanzade Golden (Çakra) Palas kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hanzade Golden (Çakra) Palas kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hanzade Golden (Çakra) Palas kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hanzade Golden (Çakra) Palas Hakkında

Düğününüzden önce, misafirlerinizle doyasıya eğlenmek ve geleneklerimizi yaşatmak için kına geceleri, muhteşem bir fırsat niteliğinde oluyor. Yakınlarınızla hoşça vakit geçirebileceğiniz bu geceye ev sahipliği yapmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Manisa kına gecesi mekanları arasında, Hanzade Golden Palas ekibi olarak siz değerli çiftlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kına gecesi organizasyonları, son dönemlerde en az düğün organizasyonunu kadar üzerinde durulması ve dikkat edilmesi gereken bir hal aldı. Dolayısıyla çiftler, kına gecelerini en güzel mekanda ve en unutulmaz şekilde düzenlemek istiyor. Bu noktada da devreye biz giriyoruz. Ferah ve geniş salonumuzda, en özel gecenizi kusursuz olarak düzenliyoruz.

Salonumuz, kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısıyla, misafirlerinize konforlu bir kına gecesi deneyimi sunuyor. Maksimum kişi kapasitemiz ise, beş yüz. Davetli sayınıza göre, oturma düzenini ayarlıyoruz. Konuklarınızın alandan en yüksek derecede yararlanması ilkesine göre organizasyonumuzu yapıyoruz. Bu gecede size, sınırsız eğlence sunuyoruz. Bunun için, sahne alanını olabildiğince geniş tutuyoruz.

Masa ve sandalye örtülerini ise, gecenin konseptine uygun olarak seçiyoruz. Misafirlerinizi, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Ardından onları, hoş bir müzik eşliğinde salona alıyoruz. Nedimelerimizle birlikte, uyumlu bir dans gösterisi ile, siz de salona giriş yapıyorsunuz. Daha sonra, gösterişli kına tahtına geçip, kına gecenizin başkahramanı olarak yerinizi alıyorsunuz.

Kına töreniniz gerçekleşirken, yakınlarınıza dağıttığımız kaftanlar sayesinde, gecenin atmosferine yakışır cinsten bir ortam oluşturuyoruz. Hemen sonrasında, o hüzünlü havayı dağıtmak adına, eğlencemize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kına gecenizde misafirlerinize ikramlar sunmak isterseniz, usta aşçılarımız tarafından hazırlanan eşsiz lezzetleri servis ekibimiz, konuklarınıza ulaştırıyor.

Manisa kına organizasyonları arasında, Hanzade Golden olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu gece için, bizi seçerseniz; sayfanın en başında bulunan irtibat numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  merkez efendi mah. 8 eylül cad. malta parkı no 188 yunusemre manisa

 • Haritadaki Konumu

  Hanzade Golden (Çakra) Palas Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.