Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Zeytinpark Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zeytinpark Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Zeytinpark Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Zeytinpark Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Zeytinpark Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Zeytinpark Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Zeytinpark Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Zeytinpark Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Zeytinpark Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Zeytinpark Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Zeytinpark Kır Düğünü Hakkında

Uzun zamandır hayal ettiğiniz gün geldi çattı! Çok az bir zaman sonra evlenecek ve eşinizle yeni bir hayata başlayacaksınız. Şimdi ise düğün öncesi gerçekleştireceğiniz kına organizasyonunuz için mekân arayışındasınız. Zeytinpark Kır Düğünü olarak hemen karşınızdayız! Profesyonel bir hizmetle özel günleriniz için hassasiyetle çalışıyor, bir organizasyon firmasına ihtiyaç duymadan davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz.


Yeşilin her tonunu göreceğiniz kır bahçemizde kına organizasyonunuz için özel bir hizmetle çalışıyoruz. Seçtiğiniz taht modelini bahçemizde yer alan çardağımızın altına yerleştiriyoruz. İster pembe ister kırmızı ister mor… Birçok renk seçeneğine sahip olduğumuz tahtlarımıza uygun seçtiğiniz renkte de giydirmeler gerçekleştiriyoruz. Yuvarlak masalarımızın üzerine de yine konseptimizi dikkate alarak dekoratif süslemeler yerleştiriyoruz. Hem siz hem de misafirlerinizin beğeneceği kına davetiniz için bu kalan sayılı günler de arkanızı profesyonel bir mekâna yaslayın ki içiniz rahat olsun!


Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimizle karşınıza çıkıyoruz. Yemekli düşünüyorsanız başlangıcınızdan tatlınıza kadar ustalarımız harika lezzetler hazırlıyor. İkramlı düşünüyorsanız da kına davetine özel atıştırmalıklar hazırlıyoruz. Tüm bunlarla birlikte muhteşem bir doğanın içerisinde yörenize uygun müziklerin çaldığı eğlenceli bir davet geçiriyorsunuz. Hatta birlikte bir konsepte bile karar verebiliyoruz. Bohem, Romantik, Hint, Osmanlı gibi birçok temayla da hizmet veriyoruz. Dediğimiz gibi bir organizasyon firmasına ihtiyaç duymadan kına organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Manisa kır düğün salonları arasında farkımızı anlamanız için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.


İlkelerimiz olan yenilenmek ve gelişmek dürtüsüyle hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Her sene kendimize kattığımız değişiklikler sayesinde her gün yeni bir misafir kazanıyoruz. Çünkü bu tarz davetlerin kişiye özel olması gerektiğine inananlardanız. Her anlamda sizi tatmin etmeye hazırız. Eğer tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken belli. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece hayalinizdeki açık hava kına davetini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

İletişim

 • Adres::

  İstanbul Yolu

 • Haritadaki Konumu

  Zeytinpark Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.