Gönül İşleri Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Gönül İşleri Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Gönül İşleri Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gönül İşleri Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Gönül İşleri Organizasyon Hakkında

Şimdiye kadar gittiğiniz tüm kına gecelerini unutun. Çünkü biz öyle bir eğlence organize ediyoruz ki her aşamasını özenle hazırlıyor, davetlilerin en iyi gittiği davet olması için çalışıyoruz. Eğer siz de kültürümüzün en güzel yansıması olan kına geceleriniz için profesyonel bir firma arayışındaysanız Gönül İşleri Organizasyon Salihli firmasını tercih edebilirsiniz.

Düzenlediğimiz organizasyonların tamamında çiftin isteklerine göre hizmetlerimizi belirliyoruz. Gecenizi benzersiz kılmak için bu özel günün en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, düşüncelerinizden yola çıkarak planlı ve programlı bir çalışma planı hazırlıyoruz.

İlk olarak mekânı dekore etmekle işe başlıyoruz. Mekânı karşılama panoları, fotoğraf çekilme alanları ve fotoğraf sergisiyle özelleştiriyor, size ait güzel bir atmosfer yaratıyoruz. Sizin kelimelerle ulaştırdığınız hayalleriniz bizimle gerçeğe dönüşüyor. Kına gecelerinin vazgeçilmez ve gösterişli dekor kına tahtında da farklılığımızı konuşturuyoruz. İstediğiniz renkte masa örtüleri, çiçek aranjmanları, sandalye giydirmeleri ve masa aksesuarları sunuyoruz. Dilediğiniz şekilde düzenlemesini sağlıyoruz. Özel fotoğraf çekilme alanlarını da bu yolun kenarlarına konumlandırıyoruz.

Dekorasyondan sonra sunacağımız hizmetleri planlamaya başlıyoruz. Kına törenleri için özel ritüeller talep eden çiftlerimiz için gerekli malzemeleri gecenizde hazır bulunduruyor, gecenizin tam da istediğiniz gibi geçmesini istiyoruz. Hizmet listemizde yer almayan istekleriniz varsa da çözüm ortaklarımız aracılığıyla hemen yerine getirebiliyoruz.

Sadece kına gecelerinde değil, nişan, söz, sünnet ve daha birçok organizasyonda mekânın düzenlenmesi, servis ve hizmet elemanları, hediyelikler ve özel günler için gerekli malzemelerin teminini sağlıyoruz. Her ayrıntısını üzerinde durduğumuz dekorları istediğiniz konsepte göre hazırlıyoruz.

“Biz hayalleriniz gerçekleşsin diye varız!” dedik, tüm hünerlerimizi sergilemek için Salihli kına organizasyon firmaları arasında yerimizi aldık. Siz de ekibimizin profesyonel hizmet sunduğu, yaratıcı konseptlerle kınanızı güzelleştirdiği çiftler arasında yer almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mithatpaşa Mah. 20.Sokak No:35 Manisa/Salihli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gönül İşleri Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.