Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kayseri

Esma Hatun Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Esma Hatun Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Esma Hatun Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Esma Hatun Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Esma Hatun Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Esma Hatun Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Esma Hatun Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Esma Hatun Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Esma Hatun Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Esma Hatun Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Esma Hatun Düğün Salonu Hakkında

Kişiye özel konseptlerle kına ve bekarlığa veda partinizi dilediğiniz şekilde kutlamaya hazır mısınız?

Esma Hatun Düğün Salonu olarak Kayseri Talas’ta faaliyet gösteriyoruz. Talas Belediyesi bünyesinde olan tesisimizde kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimizi ağırlıyor, hayatlarının en özel günlerini kutlamak isteyen çiftlere birçok alternatif sunuyoruz.

Modern ve şık tasarlanmış konforlu bir gün geçirebileceğiniz açık ve kapalı olmak üzere iki alanımız bulunuyor. Boydan boya camla çevrili, gün ışığı spotlarla aydınlatılan yüksek tavalı ferah kapalı alanımızı ve yeşil bitkilerin çevrelediği açık alanımızı özel günlerinizde size tahsis ediyoruz Kapalı alanımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı yılın 12 ayı da hizmetinizdeyiz.

Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına ve bekarlığa veda partinizde belirlediğiniz konsepte uygun olarak davet alanlarımızı hazırlayabiliyoruz. Anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından, kına tahtı, tef, nedime bilekliği ve çiçekli taç, davet alanına yerleştirilen karşılama panosu gibi dekorlar ve aksesuarları konseptinize uygun tarzda temin edebiliyoruz.

Geniş repertuvara sahip profesyonel müzisyen be orkestrayla anlaşıyor, eğlenceli şarkılar eşliğinde keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ses ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanlar bünyemizde bulunduğundan dolayı dışarıdan temin etmeye gerek kalmıyor.

Esma Hatun Düğün Salonu Kayseri olarak Kiçiköy Mahallesi Sağlın Caddesi üzerinde hizmet veriyor, Talas’ın şehir merkezine yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Eğer aracınızla ulaşım sağlayacaksanız siz ve davetlileriniz için geniş olarak tasarlanan otoparkımıza aracınızı güvenli bir şekilde park edebilirsiniz.

Yemekli ve yemeksiz menülerinizde size birçok seçenek sunuyoruz. Siz de özel organizasyonlarınızda bizim ev sahipliğimizde özel organizasyonlarını gerçekleştirmek istiyorsanız bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak organizasyonlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Saglık Sokak No:22, Talas, Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Esma Hatun Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.