Elbiz Restaurant

E-posta Gönder

Elbiz Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

Elbiz Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Elbiz Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Elbiz Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Elbiz Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Elbiz Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Elbiz Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni, Semazen

Elbiz Restaurant Hakkında

Yaz aylarında kapalı bir alanda davetlerinizi tasarlamayı tercih etmiyorsanız ağaçlar arasında bir bahçe tam da size göre!

Kına gecesi hazırlıklarınıza da başlayan Elbiz Restaurant Develi’de sizi bekliyor…

İlk olarak davet alanınızı davetli sayınıza göre düzenleyen ekibimiz beyaz detaylar kullanmayı tercih ediyor. 8 ila 10 kişilik yuvarlak masalarımızda beyaz masa örtüleri ve servis takımları ile düzenlemeleri tamamlıyoruz. Sandalyelerinizde beyaz giydirmeler ve kurdeleler ile konseptinize uygun renklendirmeler yapıyoruz. Süsleme ve aksesuarlar için organizasyon firmaları ile çalışıyoruz. Bu sayede gelin hanımların tercihi olan konsepte uygun renklerde; kına köşesi, fotoğraf çekim alanı ya da merasimleriniz için konuklarınıza dağıtılacak hediyelik eşya ve kına aksesuarları için masa düzenliyoruz.

Kına merasimi için nedimeleriniz ile birlikte davet alanına geçeceğiniz bir yol da tasarlıyoruz. Kırmızı halı serdiğimiz yolda kına tepsiniz ve mumlar ile geçerek dans pistindeki yerinizi alabileceksiniz. Gelin yolu adı da verilen yolun her iki yanında aksesuarlar ve çiçekler de tercih ediyoruz. İsterseniz çiçekli bir tak da tercih edilebilir.

Davet menüleriniz için de farklı seçenekler sunuyoruz. Yemekli menü seçeneklerimizin arasında; tavuk, et, balık menüler ve yöresel lezzetimiz olan cıvıklı olan menüler de yer alıyor. Ağaçlar arasından yapılan aydınlatmalar ile ziyafetleriniz için romantik bir atmosfer yaratıyoruz. Siz de kendi menünüzü tercih edebilirsiniz. Özellikle düğün ve kına gecesi bir arada olarak düzenlenen davetlerde menülerimiz düğünleriniz için uygun olacaktır!

Gece boyunca kesintisiz eğlence için ses sistemimizi kuruyor, sahnemizi de düzenliyoruz. Müzik gruplarımızın da katılımı ile davetlerinizi başlatıyoruz.

Siz de Develi kına gecesi mekanı arayışı içerisindeyseniz Elbiz Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İbrahimağa Mah. Elbiz Cad. Elbiz- Develi/ Kayseri

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Elbiz Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.