Grand İldem Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Melikgazi, Kayseri

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu
14 6

Talas

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu

300-400
50 TL'den az
Gesi Gold Düğün ve Balo Salonu
18 4 1

Melikgazi

Gesi Gold Düğün ve Balo Salonu

500-750
50 TL'den az
Serace Hotel
3

Akkışla

Serace Hotel

Hakkında

Uzun yıllar profesyonel bir kalite de özel gün organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz. Kayseri Melikgazi’de üstün hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Bir insan hayatında kaç kere bindallı giyer? Kaç kere evleniyor diye eline kına yakılır? Kaç kere aynı an da hep ağlayıp hem güler? Hayatınızın en önemli anlarından biri olan, evliliğin ilk basamağı olan ve geleneklerimizde önemli bir yere sahip olan kına gecesi organizasyonunuza şahitlik etmek istiyoruz. Hayatınızın aşkıyla yeni bir hayata başlamak önemli bir karar. Bu karar içinde yaptığınız organizasyonlarınızın özel olması gerekir. Böyle bir günde de hizmet ve kaliteyi bir arada tutan anlayışa sahibiz. Kına organizasyonlarınızda size harika zamanlar geçirmeyi vaat ediyoruz. Rüya gibi bir kına organizasyonu gerçekleştirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Rahatınız için her ayrıntıyı düşünüyor ve bu anların tadını çıkarmanızı istiyoruz.

Beyaz ve altın sarısı yoğunluklu olan ve 650 kişilik kapasiteyle lüks bir salona sahibiz. Profesyonel kadromuzla birlikte en güzel zamanları geçirme imkânı sunuyoruz. Düğün, sünnet düğünü, doğum günü, kına gibi özel davetlerinizi yemekli ya da yemeksiz alternatiflerimizle de hizmetini veriyoruz.

Birçok kişinin şu zamana kadar tercihi olduk ve mutlu anlara şahit olduk. Başarımızı gösteren bu durum da bizi işimize daha fazla bağladı. Lüks dekorasyonumuzla birlikte güler yüzlü personelimiz sayesinde amacımız memnuniyeti sağlamak. Memnuniyet sağlandığında da kalite ortaya çıkıyor. Bu yüzden sorunsuz organizasyonlar yaparak günün sonunda memnun tavırlarla salonumuzdan ayrılmanızı istiyoruz.

Bizimle iletişime geçmek çok kolay! Tek yapmanız gereken yandaki formdan istenen bilgileri doldurmak ve fiyat teklifi al butonuna tıklamak! Hem de bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz. Kayseri’de kına gecesi nasıl yapılır? Bu soruyu en iyi şekilde cevaplayacağımıza emin olabilirsiniz. Gelin, görün, bir kahvemizi için!

İletişim

Mustafa Yılmaz

  • Adres: Fatih Mah. Günsazak Bul. No: 32 İldem Melikgazi

Grand İldem Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!