Grand İldem Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Grand İldem Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Grand İldem Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Grand İldem Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Grand İldem Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Grand İldem Düğün Salonu} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand İldem Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Grand İldem Düğün Salonu} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand İldem Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Grand İldem Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllar profesyonel bir kalite de özel gün organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz. Kayseri Melikgazi’de üstün hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Bir insan hayatında kaç kere bindallı giyer? Kaç kere evleniyor diye eline kına yakılır? Kaç kere aynı an da hep ağlayıp hem güler? Hayatınızın en önemli anlarından biri olan, evliliğin ilk basamağı olan ve geleneklerimizde önemli bir yere sahip olan kına gecesi organizasyonunuza şahitlik etmek istiyoruz. Hayatınızın aşkıyla yeni bir hayata başlamak önemli bir karar. Bu karar içinde yaptığınız organizasyonlarınızın özel olması gerekir. Böyle bir günde de hizmet ve kaliteyi bir arada tutan anlayışa sahibiz. Kına organizasyonlarınızda size harika zamanlar geçirmeyi vaat ediyoruz. Rüya gibi bir kına organizasyonu gerçekleştirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Rahatınız için her ayrıntıyı düşünüyor ve bu anların tadını çıkarmanızı istiyoruz.

Beyaz ve altın sarısı yoğunluklu olan ve 650 kişilik kapasiteyle lüks bir salona sahibiz. Profesyonel kadromuzla birlikte en güzel zamanları geçirme imkânı sunuyoruz. Düğün, sünnet düğünü, doğum günü, kına gibi özel davetlerinizi yemekli ya da yemeksiz alternatiflerimizle de hizmetini veriyoruz.

Birçok kişinin şu zamana kadar tercihi olduk ve mutlu anlara şahit olduk. Başarımızı gösteren bu durum da bizi işimize daha fazla bağladı. Lüks dekorasyonumuzla birlikte güler yüzlü personelimiz sayesinde amacımız memnuniyeti sağlamak. Memnuniyet sağlandığında da kalite ortaya çıkıyor. Bu yüzden sorunsuz organizasyonlar yaparak günün sonunda memnun tavırlarla salonumuzdan ayrılmanızı istiyoruz.

Bizimle iletişime geçmek çok kolay! Tek yapmanız gereken yandaki formdan istenen bilgileri doldurmak ve fiyat teklifi al butonuna tıklamak! Hem de bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz. Kayseri’de kına gecesi nasıl yapılır? Bu soruyu en iyi şekilde cevaplayacağımıza emin olabilirsiniz. Gelin, görün, bir kahvemizi için!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fatih Mah. Günsazak Bul. No: 32 İldem Melikgazi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grand İldem Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.