Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kayseri

Emek Düğün & Balo Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Emek Düğün & Balo Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Emek Düğün & Balo Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Emek Düğün & Balo Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Emek Düğün & Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Emek Düğün & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Emek Düğün & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Emek Düğün & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Emek Düğün & Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Emek Düğün & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Emek Düğün & Balo Salonu Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız Emek Düğün Salonu Kayseri olarak size yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyon fırsatı tanıyoruz. Özel günlerin anlam ve değerini bile bir ekibiz. Kalabalık kadromuzla birlikte nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor ve bu doğrultuda size alternatifler sunuyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak düğün, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyor, kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Geçmişten günümüze geleneklerimizden biri olan kına geceleri son dönemde konsept bir şekilde kutlanıyor. Biz de değişen trendleri yakından takip ettiğimizden ve yenilikçi hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiğimizden dolayı her sene bünyemize farklı konseptler ekliyoruz.

Hizmetlerimizden bahsedecek olursak;

-9 kişilik kare ve 10 kişilik yuvarlak olmak üzere iki masa çeşidimiz bulunuyor. Davetli sayınıza uygun olarak konumlandırdığımız masalarla herkesin rahat bir gün geçirmesini sağlıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatifi sunuyor kına ve bekârlığa veda partileri özgü süslemeler yapıyoruz.
-Eğlenceli bir gün geçirmeniz adına profesyonel, düğün sektöründe deneyimli ve ayrıca geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, yorulsanız bile oturmak istemeyecek, sevdiklerinizle birlikte keyifli anlar geçirebileceksiniz. Kına ve bekârlığa veda partinizi hareketli bir şekilde kutlamak istiyorsanız kına ekibimiz konsepte uygun dans gösterileriyle gününüzü şenlendiriyor.
-Yemekli bir kutlama mı gerçekleştirmek istiyorsunuz? Damak zevkinize uygun olarak size özel menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğiniz başlangıç, ara sıcak, ana yemek olarak belirliyor, eğlendirirken lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz.

Siz de özel günlerinizi şansa bırakmayın. Bizim ev sahipliğimizde kına ve bekârlığa veda organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız Emek Düğün Salonu Kayseri iletişim bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Fatih Mh., İstasyon Cd No:60, 38010 Kocasinan/Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Emek Düğün & Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.