Tostbaa Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tostbaa Cafe
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Tostbaa Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Tostbaa Cafe Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tostbaa Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Tostbaa Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tostbaa Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Tostbaa Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tostbaa Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Tostbaa Cafe Hakkında

2 yıldır geniş saha olmak üzere toplam 4 yıldır Kayseri’de aktif faaliyet gösteriyoruz. 1 abiyer, 2 mutfak ustası, 14 garson, 8 komi şeklinde toplam da 25 kişiyle birlikte hizmet veriyoruz. Ekibimiz ile birlikte özel günlerinizi paylaşmak istiyoruz.

Mekanımızın tasarımını yaparken Volkswagen’den ilham alarak bir konsept oluşturduk. Hepsini kendimiz dekore ederek mekanımızı çekici kılmak için gerçekten emek verdik. Mekanımızda bu markaya ait eski model araçlar var. Sadece bununla da kalmadık. Parçaları da sergiliyoruz. Tavanlara kadar lastik izleriyle kaplıyız. Işıkları yoğunlaştırmak adına led lambalar kullandık. İçeri girdiğiniz anda kendinizi konseptin etkisine kaptıracağınıza emin olabilirsiniz.

Kına gecelerinizi unutulmaz kılmak için de çalışıyoruz. Yakın çevrenizle birlikte yapacağınız böyle bir organizasyonun sonunda eğlenmiş olmanız bizim içim çok önemli. Bu yüzden isteklerinizi oldukça önemsiyoruz. Örneğin, kına geceniz de “Osmanlı Konsept” yapmak istiyorsunuz. Servis ekibimizi bile konsepte uygun giydirerek en küçük ayrıntısına kadar her şeyi düşünüyoruz.

Kına öncesi bol bol selfie atacağınız bir gelin odası, çocuklu misafirleriniz için bir çocuk bahçesi mevcut. Sosyal medyadan fotoğraflarınızı yayınlarken size servis yapan arkadaşlarımızla bile fotoğraf çekilebilirsiniz. Çünkü onlar da konsepte uygun bir şekilde giyiniyorlar. Düşüncesi bile güzel değil mi?

Son derece güler yüzlü ve kaliteli bir ekiple birlikte özel günlerinizi paylaşmak için hazırız. Bizimle iletişime geçmek isterseniz veya Kayseri Tostbaa Cafe fiyatlarınızı öğrenmeniz için tek yapmanız gereken yandaki formu doldurarak iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Melikgazi mah. 1599. Sok. 91/12

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tostbaa Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.