Gesi Gold Düğün ve Balo Salonu

2

E-posta Gönder

0850 532 8378

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Melikgazi, Kayseri

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Hakkında

Düğününüz öncesinde kültürümüz en renkli davetlerinden biri olan kına gecenizi hayata geçirecek bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız ‘’Evet’’ ise sizi Gesi Gold Düğün ve Balo Salonu’na davet ediyoruz! 2017 yılında yenileme çalışmalarımızı tamamladık ve özel davetlerinizi en güzel şekilde düzenlemeye başladık. Kına geceleri düğünler öncesinde oldukça keyifli bir ortamda hayata geçiriliyor. Kendine özgü pek çok ritüeli olan kına gecelerini pek çok farklı konseptte düzenleme imkânına sahibiz. Mekânımızda bugüne kadar düğün, sünnet düğünü, kına gecesi ve nişan gibi pek çok organizasyona ev sahipliği yaptık. Bu etkinliklerden elde ettiğimiz tecrübe doğrultusunda konuklarınızın memnuniyetini sağlama konusunda kendimize güveniyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile birlikte davetinizde her şeyin planlandığı gibi ilerlediğinden emin oluyoruz.

Salonumuzda 400 ila 500 davetliyi konuk etme kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde kına gecenize katılacak konuklarınıza özel oturma düzenleri hazırlıyoruz. Bildiğiniz gibi kına geceleri pek çok farklı konseptte hayata geçiriliyor. Bu konseptler içerisinden hangisini tercih edersiniz o temaya uygun süsleme, dekorasyon ve ışıklandırma ile birlikte hayallerinizdeki atmosferi size yaşatıyoruz. Gesi Gold Düğün Salonu Kayseri’de sahip olduğumuz gelişmiş ses ve sahne sistemlerimiz sayesinde gece boyunca muhteşem bir eğlence sizi bekliyor. Kına gecelerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında bulunan kına tahtı ve cibinliği, bindallı, kaftan, kına minderleri, kına tepsisi ve kına davulu da mekânımızda ulaşabileceğiniz hizmetler arasında. Pek çok farklı süsleme ve dekor ile birlikte unutulmaz bir gece Gesi Gold Düğün Salonu’nda sizi bekliyor!

Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte gönlünüzce eğleneceğiniz kına gecenizi hayata geçirmek için Gesi Gold Düğün ve Balo Salonu’nu tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçerek fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Alper Kiyici

RAMAZAN YALÇIN

  • Telefon: 0850 532 8378
  • Adres: Gesi Cumhuriyet Mh. Tekin Sk. No: 120 / 101

Gesi Gold Düğün ve Balo Salonu Yol Haritası

1 yorum


F&K

Fatmagül & Kadir

Düğün Tarihi: 01.01.2019

İlk başta Ramazan bey ve Alper bey olmak üzere tüm çalışanlarının ilgisi alakaları nişanı güzelleştirmek için yaptıkları çaba uğraş için çok teşekkür ediyorum beklentimin kat ve kat üzerine çıktı ve nişan törenimizde bize yapacak bise bırakmadılar tekrardan hepsine gesi gold düğün salonu... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!