Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kayseri

Alice Wedding Center

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Alice Wedding Center Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Alice Wedding Center Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Alice Wedding Center Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Alice Wedding Center Sıkça Sorulan Sorular

Alice Wedding Center kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alice Wedding Center kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Alice Wedding Center kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Alice Wedding Center kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alice Wedding Center kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Alice Wedding Center kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Alice Wedding Center kına ve bekarlığa vedanız için maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, kullan-at malzeme ile servis imkanı ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Alice Wedding Center Hakkında

Dillere destan bir kına gecesi yaşamak ve unutulmaz hatıralara sahip olmak istiyorsanız sizin için biçilmiş kaftan olan mekanın Alice Wedding Center olduğuna emin olabilirsiniz. Kayseri’de Alice Wedding Center olarak sevdiklerinizle kutlayacağınız etkinliklere yıllardır başarılı bir şekilde ev sahipliği yapıyoruz.

Düğün, kına gecesi, nişan, açılış, doğum günü, baby shower gibi aklınıza gelen daha pek çok etkinliği Alice Düğün Salonu Kayseri’de yapıyoruz. Geniş kapalı alanımız ve yüksek tavanlı salonumuzla ferah bir atmosferde en özel eğlencelerinizi unutulmaz kılıyoruz. Şık bir salon düzenine sahibiz. Yuvarlak masa ve sandalyelerimizi salonumuzun içerisine birbiri arasında boşluk bırakacak şekilde konumlandırıyoruz. İsteğinizle bazı masaların üzerine davetlilerinizin isimlerini yazarak özel olarak ayırabiliyoruz. Mekanımız içerisinde yapacağınız etkinliğin içeriğine uygun olacak şekilde masa ve sandalyelerimizi zaman zaman farklı şekillerde yerleştiriyoruz. Duvar, masa ve sandalyelerde beyaz rengi tercih ederek atmosferimize sade ama zarif bir görünüm veriyoruz. Spot ve LED ışıklarla aydınlatma sağladığımız salon içerisinde ışıl ışıl bir görüntü oluşturuyoruz. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl düzeninde bir organizasyon hizmeti alabilirsiniz. Yemekli bir kına eğlencesi organize etmek istiyorsanız usta aşçılarımız tarafından hazırlanan birbirinden güzel lezzetleri özenli sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. Başarılı müzisyenlerimizin geniş müzik repertuvarı eşliğinde müziğin tadını doyasıya çıkarabilir hatta dans etmekten yorulabilirsiniz. Kolay ulaşılabilir merkezi konumumuz dolayısıyla Kayseri’de oldukça ilgi gören ve tercih edilen yerlerden biriyiz. Şehir merkezine yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta bulunuyoruz. Toplu taşıma ve şahsi araçlarınızla da kolayca gelebileceğiniz düğün salonumuz içerisinde size özel bir vale hizmeti de sunuyoruz.

Siz de Kayseri düğün salonları arasında yer alan Alice Wedding Center’ın değerli çiftlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan mail adresi, telefon numarası ve iletişim formu kanallarıyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi


 • Satış Pazarlama Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Beyaz Şehir Mah. 822 Sk. No: 12 / B Kocasinan/ Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Alice Wedding Center Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.