Vadi Düğün Salonları ve Sosyal Tesisler

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Vadi Düğün Salonları ve Sosyal Tesisler
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Vadi Düğün Salonları ve Sosyal Tesisler Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Vadi Düğün Salonları ve Sosyal Tesisler Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Vadi Düğün Salonları ve Sosyal Tesisler Sıkça Sorulan Sorular

{Vadi Düğün Salonları ve Sosyal Tesisler} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Vadi Düğün Salonları ve Sosyal Tesisler kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Vadi Düğün Salonları ve Sosyal Tesisler} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Vadi Düğün Salonları ve Sosyal Tesisler kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Vadi Düğün Salonları ve Sosyal Tesisler Hakkında


30.000 metre karelik yemyeşil bir alanın içerisinde Vadi Sosyal Tesisleri Düğün Salonu’nda kına gecenizi düzenlemeye ne dersiniz? Kır bahçesi ve kapalı alanlarımızdan hangisini tercih ederseniz edin, akıllarda kalıcı izler bırakmaya hazır mısınız?

500 kişilik kapalı, 250 kişilik kına ve balo salonu, son olarak da 1200 kişilik kır bahçesi alanlarına sahibiz. İster kır da kına ister salon da kına olarak farklı alternatiflerle hizmet veriyoruz. Organizasyonunuz boyunca kendi evinizdeymişsiniz gibi konforlu bir şekilde kınanızı gerçekleştiriyorsunuz. Tesisimiz içerisinde minik misafirlerimizi de düşündük. Çocuk oyun alanları sayesinde belki de ilk defa bir kına gecesinden sıkılmıyorlar. Böylece aileleri de kınanın hiçbir anını kaçırmıyor. Ayrıca tesisimizde kullandığımız tüm ışıklandırma ve ses sistemlerimiz son teknolojiye sahip.

7 gün 24 saat boyunca sizlere kesintisiz ve kaliteli bir hizmet veriyoruz. Misyonumuz her zaman hayallerinizi gerçekleştirmek, organizasyonunuzu kusursuz hale getirmek ve hayatınız boyunca unutamayacağınız hatıraları güzel dileklerle karşılamanız… Hizmetlerimizin tamamı memnuniyetinizi sağlamak üzerine kurulu. Bunun yolunun da kaliteden geçtiğine inanıyoruz.


Yer volkanlarının yarattığı görsel bir şovla birlikte merdivenlerden iniyorsunuz. Giriş yapıyorsunuz. Organizasyon firması anlaşmanız varsa kına ekibiyle birlikte bir koreografi sergiliyorsunuz. Daha sonra da kına törenine ait neler yapılması gerekiyorsa bir bir gerçekleştiriyoruz. Bu esnada hiçbir nokta için endişe etmiyorsunuz. Çünkü biz her şeyi planlıyoruz. Sadece misafirlerinizle ilgileniyor ve keyifli vakit geçiriyorsunuz.

Vadi Sosyal Tesisleri olarak Kayseri kına gecesi salonları arasında farkımızı hissetmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmelisiniz. Bunun içinde yandaki formu eksiksiz doldurarak fiyat teklifi al butonuna tıklamanız gerekiyor. Hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Hayallerinizdeki kına organizasyonunu gerçeğe dönüştürmek için bir tık kadar uzağınızda heyecanla bekliyoruz! Güzel günlerinizi paylaşmanız dileğiyle…

İletişim

  • Adres:

    Mimarsinanşirintepe, Mimar Sinan Şirintepe Mah, Yayın Sk. No:26, 38020 Melikgazi/Kayseri

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Vadi Düğün Salonları ve Sosyal Tesisler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.