Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu

1 Yorum

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Aysima & Deniz

Düğün Tarihi: 07.08.2020Çok güzel bir salon hoşumuza gitti. Şehir merkezine yakın olması da gayet iyi nedimeler ve davul show'a hayran kaldım tüm ekibe teşekkür ederim :)

Kapasite Bilgileri

Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000-20.000 TL

Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu Hakkında


1982’den bu yana Kayseri’nin en köklü düğün salonlarından biri olan tesisimiz üstün kalite de çalışıyor. Lüks, ferah ve leziz bir ortamda hizmet vermek için bütün şartlarımızı seferber ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki ailenizi kurmak için attığınız bu ilk adımda en az sizin kadar heyecan duyuyoruz. Bu günün tekrarı olmadığını ve insanın hayatında nadir yaşanan anlardan olduğunun farkındayız. Bu yüzden oldukça hassas yaklaşıyoruz.


Salonumuz 550 kişi kapasiteli olup özel otoparka sahip. Klima ve havalandırma sistemi sayesinde hem oynamadan doğan hem de mevsimin getirdiği havayı asla hissetmiyorsunuz. Yaz ya da kış, rahat bir şekilde dans ediyorsunuz. Ayrıca olası elektrik kesilmelerine karşı güçlü bir jeneratöre de sahibiz. Deneyimli ve konusunda uzman servis personeliyle Kayseri’de iyi ve kaliteli programlar yapıyoruz.


Gelelim ek hizmetlerimize… Ücretsiz gelin başı kuaför hizmetimiz var. Böylece bir maliyet olan bu ihtiyacınızı bedava bir şekilde gideriyorsunuz. Bunun dışında kına organizasyonlarınıza özel nedime grubu hizmetimizde var. Ayrıca kına tahtı çeşitlerinden tef, davul, davul, minderler gibi birçok hizmette sağlıyoruz. Tüm gün kayda alınıyorsunuz ve açıp açıp izleyebiliyorsunuz. Çocuklu misafirlerimize özel palyaço hizmetimiz de mevcut. Belki de ilk defa çocuklar bir düğün salonundan sıkılmayacak! Bunun dışında maytap, volkan, lazer ve sis gösteri ile görsel şovlar yaşıyorsunuz. Düğününüze gelemeyen misafirlerinize sunduğumuz hizmet ise, internetten üzerinden canlı yayın. Böylece salona gelmeden her dakikaya şahit oluyorlar.


Şehrin merkezinde kaliteli ve iyi bir organizasyon için uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Salonumuza geldikten sonra birçok ihtiyacınızı giderip ayrılıyorsunuz. Bu sebeple tahmininizden daha az bir maliyetle rüya gibi bir düğün gerçekleştiriyorsunuz. Ama tabii ki tüm bunları yapmak için, yandaki formu eksiksiz doldurup bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Üstelik bunu ücretsiz yapıyorsunuz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Gülük Mah. Nazım bey Bulvarı Eski Güneş Hastanesi Yanı Melikgazi/Kayseri

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu Yol Haritası

Merve Deluxe Düğün & Kına Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Aysima & Deniz

Düğün Tarihi: 07.08.2020Çok güzel bir salon hoşumuza gitti. Şehir merkezine yakın olması da gayet iyi nedimeler ve davul show'a hayran kaldım tüm ekibe teşekkür ederim :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.