Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kayseri

Diva Premium Kına Evi

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Diva Premium Kına Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Diva Premium Kına Evi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Diva Premium Kına Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Diva Premium Kına Evi Sıkça Sorulan Sorular

Diva Premium Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Diva Premium Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Diva Premium Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Diva Premium Kına Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Diva Premium Kına Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Diva Premium Kına Evi kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Diva Premium Kına Evi kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, masalar arası geniş mesafe aralığı ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Diva Premium Kına Evi Hakkında

Farklı dekorasyonumuz ile kına organizasyonlarınıza yeni bir soluk getiriyoruz. Güler yüzlü ve seçkin personelimiz ile birlikte kalite hizmet ve eğlenceyi yaşatıyoruz. Sizin için tüm detayları düşünerek yemekli, yemeksiz veya kokteyl olarak kına organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. “Kalite detaylarda gizlidir.” diyerek sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Rahat, konforlu ve modern salonumuzda kaliteli bir hizmetle çalışıyoruz. Düğün, nişan, kına gibi özel davetlerinize ev sahipliği yapmaya talibiz. Geniş alanımızda rahat bir şekilde gününüzü geçiriyorsunuz. Zengin, güncel ve nostaljik müziklerle eğlencenize eğlence katıyor, tüm gün yorulana da kadar dans ediyorsunuz. Kayseri kına gecesi salonları arasında elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yapmaya da devam ediyoruz. Heyecanla beklediğiniz kına organizasyonunuzda yemekli ya da yemeksiz alternatiflerimizle de hizmet veriyoruz.

İlkeli ve titiz çalışma anlayışımız sebebiyle beklentilerinizi karşılamak adına unutulmayacak bir gün yaşatmayı hedefliyoruz. Özel tasarım ve kullanılan teknoloji ile hizmet veriyoruz. Bu sayede mutluluğun, sevginin ve eğlencenin hissedilmesini sağlıyoruz. Konum itibari ile de kolayca bulunabilecek bir mevkideyiz. Size özel gelin damat odamız sayesinde konforunuz için her detayı düşündük.

Düğün süreci oldukça zor bir süreç. Bunun ilk basamağı da kına gecesi. Evlilik yolunda ilerlerken ister kız kıza ister yakın çevrenizle bu organizasyonu gerçekleştiriyorsunuz. Davulların sesiyle coştuğunuz, türküler söylenirken ağladığınız kına gecenizde, mutlu olmak sizin de hakkınız. Bu yüzden kendinizi bizim gibi profesyonel ellere teslim etmeniz gerekiyor. Böylece aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan kına gecenizin keyfini çıkarıyorsunuz. Eğer Diva Düğün Salonu Kayseri iletişim için organizasyonunuzun farkını hissetmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçmek! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde size hemen geri dönüş sağlıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Satış Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yeni Doğan Mh. Alparen Cd. Talas

 • Haritadaki Konumu

  Diva Premium Kına Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.