Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kayseri

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına töreni

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Hakkında

35 yıllık bir deneyimle hizmet veriyoruz. Tecrübemiz sayesinde sorunsuz organizasyonlar için profesyonel bir ekiple özel günlerinizi ağırlıyoruz. Yenilenen salonlarımız ile birlikte hep yanınızda olduğumuz gibi Türkiye’nin ilk ve tek havuz üstü cam pistine sahibiz.

İlk dansını cam bir çift üzerinde yapan kaç çift vardır ki? Siz bu konuda fark yaratıyorsunuz. Üstelik Kayseri’deyseniz tek alternatifiniz biziz. Memnun tavırlar, gülen yüzler bizi işimize tutkuyla bağlayan bir nokta. Hizmet amacımız da bu olduğu için şu zamana kadar bunu çoğu kez gerçekleştirdik. Teşekkürler bizi daha da büyüttü ve geliştirdi. En özel anlarınızı güzelleştirmek ve daima gelişmek hedefimiz oldu. Fotoğraf karelerinde yerimi almak ve gülerek hatırlanmak istiyoruz.

Cam pistli olan 850 kişilik balo salonumuz, sizi bekliyor. Merdiven ile salona girdikten sonra video ve fotoğraf çekimi hizmetimiz sayesinde bu anlarınız kaydoluyor. Bir çadırdaymışsınız havası veren tavan ile birlikte yemekli ya da yemeksiz kına organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir diğer 400 kişilik düğün salonumuza ise asansörle giriyorsunuz. Beyaz ağırlıklı olan bu salonumuz da kaliteli hizmetin verildiği bir yer. Son olarak ise 250 kişilik kına salonumuz ile de hizmet veriyoruz. Daha çok kırmızı ağırlıklı salonumuzda da daha butik organizasyonlar gerçekleştiriyorsunuz. Kına organizasyonları için ideal olan bu salonda eğlenceli saatler geçiriyorsunuz.

Süsleme ve dekorasyon dışında, hediyelikler, süslemeler, menüler gibi birçok konuda hizmet veriyoruz. Aslında danışmanlık yapıyoruz. Hiç endişelenmeyin. Her detayla ilgilenen bir ekibe sahibiz. Hayatınızın aşkıyla, hayatımızın işini birleştirerek harika organizasyonlar ortaya çıkarıyoruz. Siz de yerinizi almak istiyorsanız yandaki formu ücretsiz olarak doldurabiliyorsunuz. Böylece sizinle iletişime geçerek kına gecenizi planlıyoruz. A’dan Z’ye her konu hakkında konuşup daha iyi nasıl olur sorusuna yanıtlar arayarak oldukça verimli bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme sonunda da hayalinizdekine bir adım daha yaklaşıyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sivas Cad. Germir Yolu Girişi, Sıra Sk. No:10

 • Haritadaki Konumu

  Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.