Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kayseri

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Tomarza Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için hayallerinizi gerçekleştirmek için Tomarza Belediyesi Düğün Salonu’nda konuklarınızı ağırlıyoruz!

Özel planlamalar yapmak için organizasyon sorumlumuzun da katıldığı görüşmeler düzenliyoruz. Gelin hanımlar için özellikle son yıllarda oldukça önemli olan konseptleri belirliyoruz. Üstelik renk tercihleriniz, süslemeler için kullanılacak aksesuarlar, davet menüleri, karşılama töreni, ikramlar hakkında da ayrı ayrı sohbetler ediyoruz. Bu sayede tam istediğiniz daveti tasarlama şansını elde ediyoruz.

İlk olarak yemekli düzende 500 kişiye kadar davetliniz için uygun bir alana sahip olan salonumuzda masa düzeni oluşturuyoruz. Geniş ve ferah yuvarlak masalar kullanıyoruz. Beyaz üzerine desenli kumaşlar ya da kına konseptinize uygun renklerde örtüler tercih ediyoruz. Sandalyeleriniz için de giydirme yapıyor renkli sırt detayları ile süslüyoruz. Aksesuarlar ve masa çiçekleri ile davetleriniz için hazır hale getiriyoruz. Konuklarınız için ayrı masaları arzu ederseniz gruplara göre ayırarak masa yazıları ekliyoruz. Örneğin; “gelinin ailesi”, “damadın arkadaşları” gibi…

Kına köşenizin tasarımı için organizasyon firmalarımızdan destek de alarak farklı bir süreç yürütüyoruz. Konsept seçiminize göre özel çalışmalar yapmak istediğiniz durumlarda sağlanan bu durum ile şıklığı ve tarzı kına merasimlerinize taşıyoruz!

Tomarza Belediye Düğün Salonu’nda davet menüleriniz de hazırlanıyor. Kına paketleri dahilinde belirlediğimiz ikram menüleri konuklarınızın beğenisine sunuluyor. Düğün ve kına gecesi bir arada düzenlenen bir gecede ise yemekli menülerimizden seçim yapabilirsiniz. Ayrıca kına geceleriniz için de fiyat farklı ödeyerek yemekli menü tercih edebilirsiniz.

Geleneksel kına merasim şarkıları da dahil geniş bir repertuara sahip olan müzisyenlerimiz de sahnede yerlerini alıyorlar. Bolca eğlence ve duygusal anlar ile kına merasimlerinde konuklarınızı ağırlıyoruz…

Siz de Kayseri kına salonu fiyatlarımızı öğrenmek ve planlamalara başlamak isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formumuzu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yavuz Selim Cad. Tomarza/ Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Tomarza Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.