Şahin Tepesi Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Melikgazi, Kayseri

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu
14 6

Talas

Masal Deluxe Kına & Nişan Salonu

300-400
50 TL'den az
Gesi Gold Düğün ve Balo Salonu
18 4 1

Melikgazi

Gesi Gold Düğün ve Balo Salonu

500-750
50 TL'den az
Serace Hotel
3

Akkışla

Serace Hotel

Hakkında

Kına geceleri günümüzde oldukça büyük bir organizasyon haline geldi. Neredeyse düğün kadar ayrıntılı düşünülen, büyük salonlarda gerçekleştirilen bu özel günleri hiçbir aksaklık yaşanmadan, tıpkı hayallerinizdeki gibi gerçekleştiren bir işletmeyle tanıştırmak istiyoruz. Şahin Tepesi Kır Bahçesi’nde karşılaşacağınız fırsatlarımıza yakından bakmak ister misiniz?

Panoramik bir manzaraya sahip Şahin Tepesi Kır Bahçesi Kayseri’ye tamamen hâkim bir konumda yer alıyor. Şehrin ışıklarıyla güzel bir görüntünün organizasyonunuza ev sahipliği yapacağı işletmemizde sizleri ağırlamaktan keyif alıyoruz. Bu özel gününüzde bizi tercih etmenin vermiş olduğu sorumluluğun bilincinde oluyoruz. Bu bilinçle en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Kına gecelerinizi gerçekleştireceğiniz geniş bir açık alanımız bulunuyor. Masalarımızın özenle yerleştirildiği bu alanımızı gelecek kişi sayısına göre düzenliyoruz. Masaları yerleştirirken tek bir alana yerleştirebilir ve dans edip eğlenebilmeniz için büyük bir alanı oluşturabilirsiniz. Hem mekânımızı hem de masa ve sandalyelerimizi kına konseptine göre süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Aynı zamanda bindallı, kaftan, kına tahtı, kına sandığı, kına tepsisi, kına takımı gibi bu gecelerin olmazsa olmaz aksesuarları temin etmek için de yardım alabilirsiniz.

Özel anlarınızı ölümsüz hale getirmek ister misiniz? Bir fotoğrafçı kiralamanıza yardımcı olabiliriz. Hem fotoğraf hem de video çekimi ile bu anlarınızı kaydettirebilir ve yıllar sonra hatırlamak istediğinizde güzel bir albüme sahip olabilirsiniz.

Kına geceleriniz dışında birçok organizasyonu bünyemizde gerçekleştirebiliyoruz. Nişan, nikah evlenme teklifi, doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri, bayi toplantıları gibi toplu davetleri kapalı alanımızda da gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu organizasyonlarınızı yemekli olarak gerçekleştirmek isterseniz, profesyonel mutfağımızdan çıkan yemekleri değerli misafirlerimizle paylaşabilmekteyiz.

Ayrıntılı bilgi almak ve Şahin Tepesi Kır Bahçesi Kayseri’yi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Nurullah Hasbenlioğlu

  • Adres: Kazımkarabekir Mahallesi, Kulaklı sok. No:23, 38060 Melikgazi/Kayseri

Şahin Tepesi Kır Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!