Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kayseri

Şahin Tepesi Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şahin Tepesi Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Şahin Tepesi Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Şahin Tepesi Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şahin Tepesi Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Şahin Tepesi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şahin Tepesi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şahin Tepesi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şahin Tepesi Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şahin Tepesi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Şahin Tepesi Kır Bahçesi Hakkında

Kına geceleri günümüzde oldukça büyük bir organizasyon haline geldi. Neredeyse düğün kadar ayrıntılı düşünülen, büyük salonlarda gerçekleştirilen bu özel günleri hiçbir aksaklık yaşanmadan, tıpkı hayallerinizdeki gibi gerçekleştiren bir işletmeyle tanıştırmak istiyoruz. Şahin Tepesi Kır Bahçesi’nde karşılaşacağınız fırsatlarımıza yakından bakmak ister misiniz?

Panoramik bir manzaraya sahip Şahin Tepesi Kır Bahçesi Kayseri’ye tamamen hâkim bir konumda yer alıyor. Şehrin ışıklarıyla güzel bir görüntünün organizasyonunuza ev sahipliği yapacağı işletmemizde sizleri ağırlamaktan keyif alıyoruz. Bu özel gününüzde bizi tercih etmenin vermiş olduğu sorumluluğun bilincinde oluyoruz. Bu bilinçle en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Kına gecelerinizi gerçekleştireceğiniz geniş bir açık alanımız bulunuyor. Masalarımızın özenle yerleştirildiği bu alanımızı gelecek kişi sayısına göre düzenliyoruz. Masaları yerleştirirken tek bir alana yerleştirebilir ve dans edip eğlenebilmeniz için büyük bir alanı oluşturabilirsiniz. Hem mekânımızı hem de masa ve sandalyelerimizi kına konseptine göre süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Aynı zamanda bindallı, kaftan, kına tahtı, kına sandığı, kına tepsisi, kına takımı gibi bu gecelerin olmazsa olmaz aksesuarları temin etmek için de yardım alabilirsiniz.

Özel anlarınızı ölümsüz hale getirmek ister misiniz? Bir fotoğrafçı kiralamanıza yardımcı olabiliriz. Hem fotoğraf hem de video çekimi ile bu anlarınızı kaydettirebilir ve yıllar sonra hatırlamak istediğinizde güzel bir albüme sahip olabilirsiniz.

Kına geceleriniz dışında birçok organizasyonu bünyemizde gerçekleştirebiliyoruz. Nişan, nikah evlenme teklifi, doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri, bayi toplantıları gibi toplu davetleri kapalı alanımızda da gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu organizasyonlarınızı yemekli olarak gerçekleştirmek isterseniz, profesyonel mutfağımızdan çıkan yemekleri değerli misafirlerimizle paylaşabilmekteyiz.

Ayrıntılı bilgi almak ve Şahin Tepesi Kır Bahçesi Kayseri’yi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kazımkarabekir Mahallesi, Kulaklı sok. No:23, 38060 Melikgazi/Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Şahin Tepesi Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.