• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kayseri Polisevi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Kayseri Polisevi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kayseri Polisevi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kayseri Polisevi Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri Polisevi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kayseri Polisevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kayseri Polisevi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kayseri Polisevi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kayseri Polisevi Hakkında

Kına geceniz için kapalı ve kaliteli bir düğün salonu arayışındaysanız; Kayseri Polisevi Düğün Salonu adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz!


Hizmet sektörünün içerisinde uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Fakat bizim amacımız tamamen halka hizmet… Onlar için çalışıyor, özel günlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Üstelik bunu uygun fiyatlara sunuyor; böylelikle halka hizmet olan misyonumuzu yerine getirmiş oluyoruz.


Bugüne dek sayısız organizasyona imza attığımız tesisimizde her sezon davetlerinizi gerçekleştirebiliriz. Size özel keyifli alanlar yaratabilir, hayallerinizdeki organizasyona bir adım daha yaklaştırabiliriz. Bir kere yaşayacağınız bu özel günü doğru bir ekibe emanet etmek oldukça önemli. O gün yaklaştıkça ve dolayısıyla organizasyonun derinine indiğinizde aslında kına gecesinin içerisinde ne denli detay olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz. Doğru bir ekiple çalışıyor olmanın omzunuzdaki yükü nasıl hafiflettiğini de daha iyi anlayacaksınız. Yıllardır kına organizasyonu tertip eden bir ekip olarak bu keyifli davetinizin her aşamasını planlamaya hazırız. İsteklerinizi referans alarak hayal ettiğiniz kına gecesi ortamını yaratabiliriz.


Beyaz tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı mekânımızda istediğiniz kına konseptine göre düzenlemeler yapabiliriz. Ardında sizin için gösterişli bir kına merasim alanı oluşturabiliriz. Bu alanda ‘’Yüksek yüksek tepelere…’’ eşliğinde kına merasiminizi gerçekleştirebileceğiniz gibi modellerimiz arasından seçeceğiniz bindallı ile de çok güzel fotoğraf kareleri çekilebilirsiniz. Yıllarca profillerinizi süsleyecek karelerde yanınıza nedimelerinizi de alabilir, böylelikle daha da otantik kareler yakalayabilirsiniz. Üstelik bu fotoğrafları da fotoğrafçımız ile çekiyoruz. Tesisimizde misafirlerimiz için fotoğraf ve video hizmeti de sağlıyoruz. Kına gecelerine özel olarak birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla isteklerinize uygun alanı yaratıyor, bu alanı hizmetle donatmayı da ihmal etmiyoruz!


Gelin ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçin ve kına geceniz için neler yapabileceğimiz hakkında konuşmaya başlayalım. Formun diğer ucunda sorularınızı yanıtlamak ve Kayseri Polisevi fiyatları ile ilgili bilgi vermek için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Erenköy Mahallesi, Erciyes Cad., 38050 Melikgazi/Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Kayseri Polisevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.