Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kayseri

Çırağan Düğün Salonu

Çırağan Düğün Salonu
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çırağan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Çırağan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Çırağan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Çırağan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çırağan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çırağan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çırağan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çırağan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Çırağan Düğün Salonu Hakkında

2011 yılından beri Melikgazi’de faaliyet gösterdiğimiz Çırağan Düğün Salonu’na hoş geldiniz! Mutlu bir birlikteliğe adım atmaya hazırlanan her çift gibi siz de Kayseri’de mekan arayışı içerisine girdiğinizde aklınıza ilk gelen salonlarından bir tanesi oluyoruz, değil mi? Ancak kına geceniz için en doğru kararı vermeden önce bilmeniz gereken bazı şeyler var! Gelin, anlatalım:

Öncelikle; bilmelisiniz ki 3 farklı salonumuz var ve bunlardan bir tanesi tamamen kına geceleri için ayırdığımız ‘Çırağan Salon’. Butik davetler için son derece uygun olan Çırağan Salon geleneksel kına gecelerinin şıklığı için harika bir atmosfere sahip. Yuvarlak masalarla düzenlediğimiz davet alanında, 300 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Beyaz rengin asaletiyle dekore ettiğimiz salonda altın varaklı işlemeleriyle dikkat çeken kına tahtı da bulunuyor. Tüm güzelliğinizle konseptinize uygun renklerde kaftanı seçmenize de yardım ediyor, bu gecenin uyumlu bir şıklığa sahip olmasını sağlıyoruz. Kına takımı, süslemeler ve aksesuarlarla kına gecesi alışverişine bile çıkmadan harika bir gece tasarlamak isterseniz, doğru adrestesiniz… Peki, ya kalabalık bir aileniz varsa? Endişelenmeyin süsleme ve düzenlemeyle muhteşem bir kına salonu haline getirdiğimiz, 600 kişilik ‘Beylerbeyi Salonu’ var. Son salonumuzu da merak ediyorsanız, orası 100 kişilik sıcak ve samimi davetlerde, konuklarınızı ağırlamak için uygun. Ayrıca, Melikgazi düğün salonları arasında şıklığıyla adından söz ettiren Çırağan Düğün Salonu, teknik açıdan da profesyonel bir şekilde dizayn ediliyor. Geniş ve ferah salonlarda; ses, ışık ve sahne sistemleri kaliteli eğlence için kurulurken her mevsime uygun iklimlendirme ve havalandırma için salon tipi ekipmanlar da tamamlanıyor. Otopark, çocuk oyun alanı, mescit ve gelin odası da hizmetinize açık.

Gelelim, gecenizi taçlandıran davet menüleri ve eğlenceye. Davul şovlar, yetenekli müzisyenler ve ses sanatçılarıyla hız kesmeden eğlence sizi bekliyor. Her şey tam da istediğiniz gibi oluyor, çünkü davet yemek listeleri için menü tadımları düzenliyoruz. Bu sayede 7 farklı yemekli, pastalı ve kokteyl menüler arasından istediğinizi tercih edebiliyorsunuz.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için bu sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak ekibimizle tanışabilirsiniz. Çırağan Düğün Salonu Melikgazi/ Kayseri’de sizi bekliyoruz. Konuklarınıza İnönü Bulvarında olduğumuzu söylemeniz, yeterli. Merkezi konumumuzla bilinen adresimize kolay ulaşım sağlayacaksınız.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kiçikapı Mah. inönü bulvarı no: 100 Kat: 4-5-6 No: 100/6 ( 27 Mayıs cad. Merkez Bankası Yanı)

 • Haritadaki Konumu

  Çırağan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.