Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi Hakkında

Aydın ilinde yaz turizminin kalbinin attığı Kuşadası’nda yer alan işletmemiz Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi, profesyonel hizmetleri ile kına gecelerinizi unutulmaz kılmaya devam ediyor. İşletme sektörü içerisinde Kuşadası’nda öne çıkan işletmemiz, benimsemiş olduğu % 100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetleri ile nam salmış olup en unutulmaz organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Kapalı bir alan hizmet sunan işletmemizde yaz – kış, yılın her ayı organizasyonlarınızı gerçekleştirme şansı buluyorsunuz. Salonumuz kalabalık davetleriniz için oldukça elverişli. 800 kişiye kadar çıkabilen kapasitesi ile yemekli veya yemeksiz organizasyonlarınız ya da kokteyllerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz takdirde “kına gecesi eğlenceleri nasıl yapılır?” sorusunun cevabını size kusursuz bir gece yaşatarak veriyoruz. Kına tahtından, kına örtülerine, teflerden kına tepsisine ihtiyaç duyacağınız her şeyi sizin için temin edebiliyoruz. Taleplerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor, kına ritüelinizin kusursuz bir şekilde ilerleme göstermesi için her detayı önceden planlıyoruz.

Salonumuzda kullandığımız masa ve sandalye giydirmelerinde ise yine sizin isteklerinizi baz alarak hareket ediyoruz. Ne tür renkler kullanmak isterseniz, salonda hangi rengin hakimiyet sürmesini isterseniz süslemelerimizi bu yönde tamamlıyoruz.

Kına geceniz sizin ve davetlilerinizin her türlü konforunu düşünen işletmemiz; davetlilerinizin park yeri arama sorununa da çare buluyor. İşletmemizin yan tarafında bulunan 3 katlı otopark alanımız 400 araç kapasiteli olmak ile birlikte her davetliniz park alanımızdan yararlanabiliyor.

Siz de kına geceniz için pek çok ayrıcalıklı hizmet ile buluşmak, davetlilerinizi mest edecek bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz bize ulaşmak için geç kalmayın! Sayfa üzerinde yer alan forma bilgilerinizi doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. En kısa süre içerisinde kına gecenizi planlamaya başlayacak ve hayal ettiğiniz organizasyonu hayata geçireceğiz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.