Anadolu Yakası Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Efeler, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Ege’nin tüm yansımalarını rahatlık ile görebileceğiniz Aydın ilçesinde faaliyet gösteren işletmemiz Anadolu Yakası Kır Bahçesi ailesi olarak, uzun yıllardır Aydınlı gelin ve damat adaylarını özel günlerinde işletmemizde misafir ediyoruz. Bu özel günlerinizde size sadece salonumuz kapılarını açmak ile yetinmiyoruz; size tüm hizmetlerimizi bir arada sunuyoruz ve de mutluluğunuza ortak oluyoruz.


Kına gecesi ve düğün gibi özel günlerde çiftlerimizi tatlı bir telaşın sardığı doğrudur; siz o heyecan ve telaş içerisinde bazı gözden kaçırılmaması gereken şeyleri kaçırabilir, üzerinde dikkatli karar verilmesi konuları es geçebilirsiniz. Ama biz tüm bu sürecin getirisi olan telaşınızı hatta stresinizi de çok iyi anlayarak, yükünüzü hafifletmeye çalışıyoruz.


Özellik ile düğün önce stresinizi biraz olsun atmanıza yardım olacak kına gecenizde sevdikleriniz ile güzel bir organizasyon geçirmek sizi epey rahatlatacaktır. Tabi bu konuda profesyonel kişiler ile özellikle de sizi ve isteklerinizi çok iyi anlayacak kişiler ile çalışmanız mühim olacak.


Masa süslemelerinde ne tür renk kumaşlar istersiniz? Kına tahtı ister misiniz istemez misiniz? Bir kına ekibi de size eşlik etsin mi? Tüm bunların cevaplarını bulmada işletmemiz size yardımcı olacak. Talep ettiğiniz takdirde bünyemizde yer alan aksesuarlardan kullanabilir ya da organizasyon firmaları ile irtibata geçerek sizin için piyasada yer alan aksesuarlardan temin edebiliriz.


Kına töreniniz esnasında çalınacak müzikler ve davul şovlar ile hem davetlileriniz hem siz gecenin keyfini çıkaracaksınız.


Kına organizasyonunuzda Aydın kına gecesi adetlerini teker teker yerine getirebilme olanağı ile sizi buluşturan Anadolu Yakası Kır Bahçesi olarak, tüm imkânlarımızı ve hizmetlerimizi ile gecenize eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.


Kına geceniz için tarihe karar verdiğiniz takdirde, vakit kaybetmeden bizim ile formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ozge Tokatli

  • Adres: Aydın İzmir Karayolu 4.KM Kızılcaköy Girişi Efeler/AYDIN

Anadolu Yakası Kır Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!