Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Aydın

Morel Düğün Salonu

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Morel Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Morel Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Morel Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Morel Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Morel Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Morel Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Morel Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Morel Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Morel Düğün Salonu Hakkında

Kına geceniz için hayallerin ötesinde bir gece gerçekleştirmek ister misiniz? Morel Düğün Salonu tüm özel hizmetleri ile size ve davetlilerinize unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak için hizmet veriyor. Yıllarca edindiğimiz tecrübeyi siz değerli çiftlerimiz ile buluşturarak gecenin sonunda kapıdan mutlu bir şekilde çıkmanızı sağlıyoruz.

Eğer Aydın Söke kına organizasyonu için bir mekân arayışında iseniz bu aşamada mutlaka salonumuzu da değerlendirmeniz gerek diye düşünüyoruz. Çünkü biz ekip olarak tüm gece yanı başınızda yer alarak tüm isteklerinize yanıt veriyoruz. Gece boyunca herhangi bir aksilik meydana gelmemesi için önceden tüm önlemlerimizi alıyoruz. Tüm gecenin planlamasını önceden yaparak kına töreninizin tüm ritüellerinin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Organizasyon görevlimiz her aşamayı sizin için takip edecek ve davetlilerinizin keyifli bir gece geçirmeleri için tüm eksiklikleri ile yakından ilgilenecek.

Kına organizasyonunuz için salonumuzu istediğiniz tür ve konseptte geceye hazır hale getirebilir. Bu aşamada planlamayı ve süslemeyi tamamen bize bırakabilirsiniz. Veyahut kendi organizasyon firmanızı kendiniz araştırarak da bulabilirsiniz. Bizim için önemli olan, tamamen sizin hayalinizde kına organizasyonunun gerçekleşmesi olduğu için elimizden geldiğince tüm taleplerinizi karşılamaya çalışıyoruz.

Kına geceleriniz için şarkı seçimi büyük bir önem taşıyor. Orkestramız ile görüşerek kına gecenizde çalmasını istediğiniz şarkıları iletebilirsiniz.

Kına gecesi için pek tercih edilmese de yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek isteyebilirsiniz pek tabii. Bu aşamada salon yemek menülerimizden istediğinizi seçme şansı bulacaksınız. Bunun için yapacağımız görüşmelerde sizinle beraber menünüzün son haline karar verebiliriz.

Pek çok hizmeti size bir arada sunmaya çalıştığımız salonumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle form aracılı ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin ile tanışmak için şimdiden fazlasıyla heyecanlandığımızı söylemek isteriz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Halil Morel İş Merkezi Çeltikçi mah. Futbol Sokak No:1 / 301 Söke

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.