• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nysa Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Nysa Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Nysa Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nysa Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Nysa Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nysa Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Nysa Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nysa Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nysa Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Nysa Hotel Hakkında

2002 senesinde kurulan otelimiz Nysa Otel, turizm sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Geçen süre boyunca edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile yetinmeyerek kendimizi sürekli olarak geliştirerek sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile çalışıyoruz. Turizm sektörü içerisinde göstermiş olduğumuz üstün kaliteli hizmeti özel organizasyonlarınız için de sunuyoruz. Alanında son derece profesyonel ekibimiz, davetlerinizin kusursuz geçmesi için her türlü hizmet ile yanı başınızda yer alıyor.

Sizlere düğünlerinizin yanı sıra kına geceleriniz için de ev sahipliği yapıyoruz. Otelimiz bünyesinde yer alan kapalı alanlarımızdan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Sıcak yaz günleri için açık alanımızda efil efil esen rüzgarın eşliği keyifli bir kına gecesi geçirebileceğiniz gibi kış organizasyonuz için ise klimalı kapalı alanlarımız arasından seçim yapabilirsiniz.

Kapalı alanlarımız: 500 Kişi kapasitesi ile Pyramid Restaurant ve 100 kişi kapasiteli ile hizmet veren Ocakbaşı Restaurant’ımızdan oluşmakta. Açık alanımız ise 200 kişi kapasitesi ile Teras Restaurant’ımızdır.

Büyük küçük her türlü organizasyonlarınız için farklı mekân alternatifleri sunan otelimiz; özellikle Teras Restaurant’ı ile size güzel bir manzara eşliğinde kına organizasyonunuzu gerçekleştirme şansı sunuyor. Nysa Otel Aydın kına malzemelerinizi temin edebileceği bir organizasyon firması ile çalışabildiği gibi siz de kendi organizasyon firmanız ile çalışabilirsiniz.

Aydın’a özgü yöresel bir kına gecesinden yana tercihinizi kullanabileceğiniz son yıllarda yeni eklenen trendler ile modern bir kına gecesi de yaşayabilirsiniz. Sizin zevkiniz ve tercihleriniz doğrultusunda salonlarımızı kına geceniz için hazır hale getiriyoruz.

Eğer konuklarınız için yemekli bir davet planlıyor iseniz bu konuda da size yardımcı oluyoruz. Otelimizin seçkin lezzetleri arasından istediğiniz menüyü oluşturabilirsiniz.

Geç kalmadan kına gecenizi planlamak isterseniz Nysa Otel Aydın iletişime geçmeniz sizi bekliyor. Formu doldurarak fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres::

  Kurtuluş Mah. Çamlıtepe Mevkii Sultanhisar

 • Haritadaki Konumu

  Nysa Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.