Kavala Meyhanesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Didim, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Çatı Bar
13

Bozdoğan

Çatı Bar

My Eden Restaurant
13

Didim

My Eden Restaurant

100-200
50 TL'den az
Gül Bahçesi Kır Düğünü
15

Efeler

Gül Bahçesi Kır Düğünü

750-1.000
50 TL'den az

Hakkında

Hayallerinizi süsleyen evlilik sürecinizin en eğlenceli organizasyonlarından biri olan bekârlığa veda partinizi meyhanede gerçekleştirmek istiyorsanız Kavala Meyhanesi Didim olarak hizmetinizdeyiz. Samimi ve sıcak ortamımızda misafirlerimizi karşılıyor, profesyonel ekibimizle birlikte üzerinden yıllar geçse de unutamayacakları gün geçirmelerini sağlıyoruz. Bekârlığa veda partilerinden farklı olarak aklınıza gelebilecek her organizasyon ve özel gün kutlamalarına ev sahipliği yapabiliyoruz. Nikâh sonrası yemeği, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve toplantılar başta olmak üzere bütün organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz.


Restoranımızın Didim’de bulunan tarihi geçmişi olan eski bir konağın restorasyonu sonucu oluştuğundan dolayı kendinizi farklı bir ambiyansta bulacaksınız. Açık alanımız ağaçların çevrelediği üstünde açılır kapanır tavan sisteminin bulunduğu bir alandan oluşuyoruz. Kapalı alanımız ise yüksek tavan taş duvarlar ve ferahlatıcı ambiyansıyla misafirlerimizin ilgisini oldukça çekiyor. Her mevsim hizmet verdiğimizden dolayı gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcuttur.


Mekân tasarımızı palanlarken misafirlerimizin konforunu düşündük ve oturumu rahat sandalyeler kullanmayı tercih ettik. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyor, uzun bir ziyafet masasıyla sizi karşılıyoruz. Konsept bir eğlenceyle özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız temin edeceğiniz aksesuar, dekor ve masa sandalye süslemeleriyle restoranımızı kendi tarzınıza uygun bir şekilde hazırlayabiliyoruz.

Kavala Meyhanesi menü içeriğiniz toplu organizasyonlarda misafirlerimizle birlikte belirliyoruz. Ana
yemek ve ara sıcakta birçok seçenekle sizleri karşılıyoruz. Et ve balık mahsullerini güvenilir iş ortaklarından, birbirinden farklı lezzette olan salata ve mezelerimizi hazırlarken kullandığımız sebze ve yeşillikleri günlük özel olarak temin ediyoruz.


Haftanın belli günleri canlı müzik ve fasıl ekibimizle birlikte meyhanemizi şenlendiriyoruz. Bekârlığa veda partinizi sadece lezzetli yemekler yiyerek değil kulağa hoş gelen, dillerden düşmeyen müziklerle keyifli hale dönüştürüyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Hisar Mahallesi, Özgürlük Cd. No:118, 09270 Yalıköy/Didim/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!