• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Kale Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Kale Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kale Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kale Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Kale Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kale Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Kale Kır Bahçesi Hakkında


Aydın’ın en meşhur tatil beldeleri arasında yani Didim’de yer alan işletmemiz Kale Kır Bahçesi, kına geceleriniz için sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyor! Yıllardır düğün sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren işletmemiz ile unutamayacağınız bir kına gecesi vadediyoruz.


Yemyeşil kır alanımız ile yaz ayları içerisinde gerçekleşecek kına organizasyonlarınız için ferah bir ortam sunan Kale Kır Bahçesi Didim kına organizasyonunuz için tercih edebileceğiniz en iyi mekânlardan biri olarak karşınızda.


Kına organizasyonunuz için oldukça yüksek bir davetli sayınız var ise bu bizim için inanın hiç problem değil! Yemekli olarak düzenleyeceğiniz organizasyonlarınız için dahi 750 – 1000 kişi kapasitesi ile hizmet verebiliyoruz. Yemeksiz kokteyl şeklindeki etkinlikleriniz için ise bu sayı tabi ki artış gösteriyor.


Kına gecenize dair planladığınız her ne var ise gerçekleştirme olanağı bulabileceğiniz salonumuzda, tamamen kendi zevkinizi ön plana çıkarmak ister iseniz bir kına organizasyon firması ile beraber çalışabilirsiniz. Çalışmak istediğiniz organizasyon firmasını bizimle tanıştırıyorsunuz ve siz tamamen ger çekiliyorsunuz. Bundan sonrası tamamen bizde! Kına gecenize adeta misafir gibi katılacak ve sadece günün keyfini çıkaracaksınız. Kale Kır Bahçesi ailesi olarak sizin için her detay ile özen ile ilgileneceğiz ve her şeyin kusursuz bir şekilde süregelmesi için var gücümüz ile çalışacağız.


Bir düğün mekânı olarak kına geceniz için sizlere masa ve sandalye giydirme, orkestra, fotoğrafçı ve kameraman, masa üstü süslemeleri, kına seremoniniz süresince ihtiyaç duyacağınız çeşitli konularda hizmet sunabiliyoruz.


Yemekli bir kına organizasyonu planlıyorsanız, yine çözüm ortaklarımız arasında yer alan catering firmalarının en özel menüleri ile karşınızda olacağız. Dilerseniz üzerinde değişikliğe gidebileceğiniz menülerin şık sunumları ise tamamen bizim sorumluluğumuzda!


Siz de hayatınızın en özel günlerini profesyonel bir kadro ile planlamak isterseniz formu doldurabilir ve fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Efeler mah 1368 sok no 4 Didim / Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Kale Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.