• Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

The Stone Castle Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

The Stone Castle Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

The Stone Castle Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

The Stone Castle Sıkça Sorulan Sorular

The Stone Castle kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

The Stone Castle kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

The Stone Castle kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

The Stone Castle kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

The Stone Castle Hakkında

Ağaçlı köyünde faaliyet gösteren The Stone Castle davetlerinize de ev sahipliği yapıyor!

Gelin hanımlar için en önemli organizasyonlardan biri olan kına gecesi organizasyonlarını farklı konseptler ile tasarlıyoruz! Üstelik kına gecesi ve bekarlığa vedalarınız için özel eğlenceler tercih ediyoruz. Unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlamak pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz.

Düzenlediğimiz davetleri, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi diye 2 kategori altında incelemek istersek The Stone Castle Boutique Hotelde bakın sizi neler bekliyor!

Kına gecesi: Aklınıza ilk gelen konsept geleneksel tarzda mı oluyor? Öyleyse organizasyon sorumlumuz eşliğinde görüşmeler düzenleyerek konseptiniz için istediklerinizi öğreniyoruz. Organizasyon firmalarımızın da desteği ile davetlerinizi kişiselleştirebiliyoruz.

Kına merasimlerinizin gerçekleştiği alanı dekore edebiliyor, davetli sayınıza göre açık ve kapalı alanlarımızda davetlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Açık alanımızda havuz başı eğlencelerine dönüştürdüğümüz kına ritüellerinizi ferah bir atmosferde gerçekleştiriyoruz. Kapalı alanda ise daha fazla davetlinizi ağırlayabiliyoruz. Davetli masalarınızı da kına köşesi olarak tasarladığımız merasim alanına uyumlu olarak stilize ediyoruz.

Bekarlığa veda partileri: Kız kıza saatlerce eğlence vaat ediyoruz! Bu gece hiç kimse yerinde oturmayacak ve eğlenmeyen kalmayacak! Müzisyenlerimiz eğlencelerinize eşlik ederken geniş repertuarları sayesinde kesintisiz eğlence vaat ediyorlar.

Üstelik her davetiniz için çeşitli menü alternatiflerimizde bulunuyor! Yemekli bir davet mi kokteyl mi tercih ediyorsunuz? Karar tamamen size kalıyor! The Stone Castle Boutique Restaurant Ağaçlı köyünde gerçekleştirilen menü tadımları da karar vermenize yardımcı olacaktır…

Elbette bu kadarla da bitmiyor ve davetlerinizi, özellikle de bekarlığa veda partilerinizi otelimizde konakladığınız bir davete dönüştürmeyi tavsiye ediyoruz! Siz de The Stone Castle Boutique Hotel iletişim formuna sayfanın üst kısmından erişebilirsiniz. Formu eksiksiz olarak doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Ağaçlı Köyü Söke/ Aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.