• Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Kairos Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kairos Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Kairos Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kairos Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Kairos Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kairos Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kairos Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kairos Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kairos Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Kairos Restaurant Hakkında

Tarihi ve doğa manzaralı taş bir konakta bekârlığa veda partinizi kutlamaya var mısınız?


Kairos Restaurant Didim olarak ve güler yüzlü kadromuzla birlikte uzun süredir faaliyet gösteriyor, sektörde öncü işletmeler arasında olup sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmeniz için kusursuz hizmet sunmaya devam ediyoruz.


Yeme içme ve eğlence alanında Didim’de akla gelen adreslerden biriyiz. Toplu organizasyonlar için de tercih edilen restoranımızda sevdiklerinizle birlikle eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.


Açık ve kapalı olmak üzere iki alanımız bulunuyor. Doğa ve tarihi alan manzaralı açık alanımızda güneşin batışını izlerken sevdiklerinizle birlikte hoş sohbetler edebilir, Tarihi dokusunu hissedebileceğiniz yüzyıllık taş duvarlardan oluşan kapalı alanımızda ise farklı bir ambiyansta eğlenceli bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı alanımızda gerekli ısıtma sistemi bulunduğundan dolayı her sezon faaliyet gösterebiliyoruz.


Davetli sayısına göre istediğiniz yeri rezerve ederek siz gelmeden masanızı hazır hale getiriyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız size özel masa ve sandalye süslemeleri yapıyor, masa üstüne aksesuarlar kullanarak ortamı canlandırıyoruz.


Kairos Restaurant menü içeriği oldukça zengindir. Balık severlerin gönlünü fethediyor, misafirlerimizin isteği üzerine farklı pişirme yöntemlerini kullanarak balıklarımızı hazırlıyoruz. Soğuk meze çeşitlerimizle de fark yaratıyoruz. Ege yöresine ait lezzetlerden oluşan lezzetlerimiz ana yemeğinize eşlik ediyor. İşletme politikamız gereği yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesine önem veriyor, güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Alkollü ve alkolsüz seçeneklerimizle de yemek menünüzü tamamlıyor, farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyoruz.


Haftanın belli günleri canlı müzik hizmeti veriyor, sevdiklerinizle birlikte eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz bir ortamla sizi karşılıyoruz.


Sevdiklerinizle birlikte keyifle yemek yemek istiyor hem de eğlenmek istiyorsanız sunduğumuz hizmetler sayesinde bu isteklerinize kolaylıkla ulaşacaksınız. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hisar Mahallesi, Yoran Küme Evleri, No:26 (Özgürlük Caddesi) 09270 Didim

  • Haritadaki Konumu

    Kairos Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.