Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu Hakkında

Aydın’ın Sultanhisar ilçesine bağlı olan Atça’da hizmet veriyoruz. Atça şehir planı olarak Paris’teki Charles de Gaulle Meydanı’na benzemektedir. Atça modern şehir planlamasının Türkiye’de ilk uygulandığı yer olarak tarihte özel bir yere sahip. Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu olarak bu özel mimariye sahip beldemizde en özel organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Kına ve bekârlığa veda kutlamanızı eğlenceli bir şekilde kaliteli bir salonda gerçekleştirmek ve size unutulmaz bir gün yaşatıyoruz.


Peki siz değerli çiftlerimiz için hangi hizmetleri veriyoruz?


Öncelikle tüm mevsim şatlarında rahatlıkla sizi ağırlayabildiğimiz açık ve kapalı alana sahibiz. Geniş kapasiteye sahip iki alanımızda da davetlilerinizi herhangi bir kısıtlamaya gitmeden davet edebilirsiniz. Masalarımız 10 kişilik düzende konumlandırıldı. Ferah ve geniş bir alanda hizmet vermenin ayrıcalıklarını sizlere yaşatmak istiyoruz. Mekânımızda tarzınıza uygun konsept çalışmalar yapabiliyor, dilediğiniz renkte masa ve sandalye süslemeleri gerçekleştirebiliyoruz.


Kına gecenizde salonumuza girerken kendinizi peri masallarında gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle birlikte hayallerinizdeki geceyi yaşamanın mutluluğunu gözlerinizin pırıltısından anlayabiliyorsunuz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayarak misafirlerinize görsel bir şov izletebiliyoruz. Kına gecesi adetlerini yerine getirmeniz için organizasyon firmalarıyla ortaklaşa çalışabiliyor, gecenizin unutulmaz olmasını sağlamak için her detayı planlıyoruz. Size sadece bu keyifli anların tadını çıkarmak kalıyor.


Salonumuzda kına geceniz için; misafirlerinizi kapıda karşılıma, mekân süsleme ve ilk dansınızda meşale-volkan gösterisi, sinevizyon gösterisi, kına tepsisi, davul şov, kına müziği, kına süslemeleri hizmetleri veriyoruz.


Kına geceniz için ise çerez, yaş ve kuru pasta yanında içecek ikramımızlar konuklarınıza sunumlar yapıyoruz.


Daha fazla bilgi almak ve Atça Düğün Salonu fiyatları arasında size özel tekliflerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Atça Mah., Sultanhisar, Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.