Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
50.000-75.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000-75.000 TL

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis Sık Sorulan Sorular

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis Hakkında

Düğününüz öncesinde doyasıya eğlenebileceğiniz kına gecesi organizasyonunuzu Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis’lerinde düzenlemeye davetlisiniz!

Uzun yıllardır salonumuzda düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi pek çok organizasyon düzenledik. Tüm bu davetler sonrasında ağırladığımız konuklarımızın olumlu tepkileri bizi daha fazla etkinliğe ev sahipliği yapma konusunda motive ediyor. Neşeli ve profesyonel ekibimiz kaliteli hizmet standartlarımızı yerine getirmek adına tüm gece boyunca istek ve ihtiyaçlarınızı yerine getirmek adına yanınızda oluyor. Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesisleri olarak Aydın’ın en beğenilen kına mekânlarından biri olmamızın sebebi de oldukça titiz çalışmamız. Bu davetlerin size ne anlam ifade ettiğini iyi biliyoruz ve bu sebeple de hayallerinizi gerçekleştirmek adına tüm dileklerinizi yerine getiriyoruz.

Salonumuzda 300 ila 400 misafirinizi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde davetinize katılan konuklarınız için özel oturma düzenleri ayarlıyoruz. Örneğin; ailesi ile beraber gecenize katılan konuklarınıza özel aile masaları kurabildiğimiz gibi daha kalabalık gruplar için bir arada oturmalarında izin veren masa düzenleri ayarlıyoruz. Salonumuzda gelişmiş ışık, ses ve sahne hizmetleri de sizi bekliyor. Tüm bu detayların bir araya gelmesiyle birlikte gece boyunca hız kesmeyen bir eğlenceye hazır olabilirsiniz! Yüksek tavanlı salonumuzda kendinizi oldukça ferah bir ortamda bulacaksınız. Kına geceleri bildiğiniz gibi pek çok farklı konseptte düzenleniyor. Bu konseptlerden bazıları Hint, Roman ve Prenses konsepti. Bu konseptler arasından seçeceğiniz ya da kendinize özel oluşturacağınız herhangi bir temayı mekânımızda hayata geçirebiliriz.

Düğününüze az bir zaman kala gerçekleştireceğiniz kına gecesi organizasyonunuzu Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesisleri Aydın’da gerçekleştirmek ve bütçenize en uygun fayat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Yönetici

İletişim

  • Adres:

    Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüs Kepez Mevkii AYDIN

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Tesis Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.