Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Aydın

Mavi Restaurant & Bistro

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Mavi Restaurant & Bistro Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Mavi Restaurant & Bistro Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Mavi Restaurant & Bistro Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mavi Restaurant & Bistro Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Restaurant & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mavi Restaurant & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mavi Restaurant & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Mavi Restaurant & Bistro Hakkında

Kına ve bekarlığa veda partinizi havuz başında gerçekleştirmeye ne dersiniz?


Cevabınız ‘’Evet.’’ ise Mavi Restaurant Bistro Didim adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.


Hem havuz hem de restoran işletmeciliği yaptığımız tesisimizde bugüne dek pek çok organizasyon düzenledik. Kına, nişan, düğün gibi organizasyonları düzenlediğimiz tesisimizde pek çok düğün sahibini mutlu ettik. Peki yarın mutlu ettiğimiz çiftimiz neden siz olmayasınız?


Kına organizasyonlarınız için 2 ayrı davet alanımızda hizmet verebiliriz. Yaz döneminde havuz başımız, kış döneminde ise restoranımız harikulade bir alternatif olacaktır. En büyük avantajlarımızdan biri ise olumsuz hava şartlarında ortaya çıkıyor. Aylar öncesinden günü belirlenen bir organizasyon olduğu için hava durumu önceden bilinemiyor. Şayet kapalı alanımızı tercih ettiyseniz; olumsuz hava durumundan etkilenmiyorsunuz. Fakat açık alanımızda durum böyle olmuyor. Kapalı alanımız bulunduğu için herhangi bir olumsuz hava durumunda oraya geçiş sağlayabiliyoruz. Böylelikle gelin adayımızı ve misafirlerini mağdur etmemiş oluyoruz.


Bekarlığa veda partisi konseptinde de gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızda gelin adayımıza pek çok farklı alternatif sunuyoruz. Geleneksel kına organizasyonu mu yoksa modern bir bekarlığa veda partisi mi? Bunun tercihini yapmak gelin adayımıza kalıyor.


Geleneksel kına organizasyonu için çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek yöresel dekorların bulunduğu bir organizasyon düzenliyoruz.


Modern bir bekarlığa veda partisi isterseniz de yanınızda oluyoruz. Hatta dilerseniz gün boyu hizmet de sunabiliyoruz. Belki öncesinde dostlarınızla havuzumuzda keyifli saatler geçirebilir ardından akşam saatlerinde de bekarlığa veda partinizi kutlayabilirsiniz.


Kına yahut bekarlığa veda organizasyonunuz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz?


Öyleyse yapmanız gereken oldukça kolay! Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Mavi Restaurant Bistro Villas ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle aklınıza takılan soruları ekibimize sorabilir ve bu sorulara hızlı bir şekilde yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Hisar Mahallesi, Fener Cd. 10/A, 09270 Didim/Aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.