Gönül Sofrası

E-posta Gönder

Gönül Sofrası Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  100-200

Gönül Sofrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Gönül Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Gönül Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Gönül Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Gönül Sofrası kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Gönül Sofrası kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Gönül Sofrası Hakkında

Uzun süredir hayalini kurduğumuz ve büyük çabalar vererek özenle her detayını planladığımız mekânımızın açılışı 2015 yılının Nisan ayına denk geliyor. Kapılarımızı açtığımız o ilk günden beri aynı heyecan ve aynı zevkle bu işi yapıyoruz. Profesyonel ve işini severek yapan ekibimiz kalabalık olmasına karşın tam bir uyum ile çalışıyor ve misafirlerimizi memnun etmek için ellerinden geleni yapıyor. Bu misafirperverliğimiz ile Gönül Sofrası Çine ile sınırlı kalmıyor ve Aydın’ın her bölgesinden hemşerimizi kendine çekiyor.

Bol müzikli ve çok lezzetli bir restoran olarak açtığımız mekânımız sevenlerimiz tarafından başka şekillerde de değerlendirilmek istendi. Biz de tabii ki onları kırmadık ve günlük a la carte hizmetimiz dışında zaman zaman butik organizasyonlara da ev sahipliği yapmaya başladık. Söz ve nişan töreni, doğum günü kutlamaları ve kına gecesi organizasyonları gibi özel ve güzel günlerde misafirlerimize eşlik ediyoruz. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyona göre gerekli ayarlamalar ve süslemeler tarafımızdan yapılıyor elbette ancak profesyonel bir destek almak ve kına organizasyoncusu ile anlaşarak işi ehline teslim etmek isterseniz de bizim için hiçbir sakıncası yok. Yeter ki her şey sizin istediğiniz doğrultuda gerçekleşsin.

Mevsime ve hava durumuna uygun olacak şekilde isterseniz yemyeşil bahçemizde isterseniz de otantik görünümü ve ferah iç yapısı ile seveceğinizden emin olduğumuz restoranımızın iç kısmında organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.

Organizasyonun yemek kısmını bize rahatlıkla teslim edebilirsiniz çünkü en iyi yaptığımız ve usta olduğumuz bir alandır mutfak. Misafirlerinize hangi menüyü sunmak istediğinize karar verin yeter. Ayrıca belirtmek isteriz ki küçük misafirlerimize özel olarak ayarladığımız ve onların seveceğine emin olduğumuz çocuk menümüz de mevcut.

Dilerseniz Gönül Sofrası görselleri için yukarıda bulunan fotoğraf kısmına göz atabilirsiniz. Merak ettiklerinizi sormak ve bizimle iletişime geçmek isterseniz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak formu doldurabilir ve sayfa üzerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mahallesi 372 Sk No:36 ÇİNE (AYDIN-MUĞLA KARAYOLU OPET KALKANLAR PETROL YANI) Çine

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gönül Sofrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.