Altınsaray Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Kuşadası, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Çatı Bar
13

Bozdoğan

Çatı Bar

My Eden Restaurant
13

Didim

My Eden Restaurant

100-200
50 TL'den az
Gül Bahçesi Kır Düğünü
15

Efeler

Gül Bahçesi Kır Düğünü

750-1.000
50 TL'den az

Hakkında

Kuşadası’nda bekarlığa veda gecesi düzenlemek isterseniz, size hem keyifli anlar yaşayacağınız hem de sonrasında konaklamak isterseniz rahatlıkla kalabileceğiniz bir otel ile tanıştırmak istiyoruz. Sağladığımız fırsatlar ile “iyi ki gelmişim” diyeceğiniz bir işletme olmak için çalışıyoruz. Açıldığımız günden beri müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor ve konuklarımızı memnun etmek için çalışıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Hemen anlatalım.

Altınsaray Hotel Kuşadası’nda faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde konuklarımızın rahatlıkla gelebileceği bir otel olduğumuzu belirtelim. Özel araçlarınızla gelirseniz otoparkımızdan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Otelimizin çevresindeki ağaçlar ve rengarenk çiçekler ile doğayla iç içe bir ortamda olmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda deniz gören otelimiz, misafirlerimizi manzara konusunda tatmin ediyor. Bekarlığa veda gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz iki farklı yerimiz bulunuyor. İlki otelimizin arkasında bulunan açık alanımız. Buraya masa ve sandalyeleri yerleştirerek minik bir organizasyon gerçekleştirme şansımız bulunuyor. İkinci olarak ise restoranımızı kullanabiliyorsunuz. Yan yana bulunan ve çevresi açık olan bu restoranımızı da isteklerinize göre dizayn edebiliyoruz. Masa ve sandalyeleri gelecek kişi sayısına göre isterseniz tek uzun bir masa haline getirebiliriz.

Güler yüzlü bir ekip ile etkinliğinizin sonuna kadar yanınızda oluyoruz. Tüm isteklerinizi karşılamak için genç ve dinamik çalışanlarımız hizmetinizde oluyor ve hiçbir aksaklığın yaşanmamasını sağlıyorlar.

Bekarlığa vedanızı yemekli gerçekleştirmek isterseniz, profesyonel mutfağımızdan çıkan lezzetleri sizinle buluşturabiliriz. Damak tadınıza hitap edeceğimize inanıyor ve sevdiklerinizle paylaştığınız bu anları daha da keyifli hale getireceğimizi biliyoruz.

Organizasyonunuzdan sonra otelimizde konaklamak isterseniz, standart odalarımız, süit odalarımız ve balayı odalarımızı tercih edebilirsiniz. Şıklığı ve konforu buluşturduğumuz odalarımızda gecenin yorgunluğunu atmak ve kuş cıvıltılarıyla uyanmak isterseniz bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak Altınsaray Hotel Kuşadası fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

  • Adres: YILANCI BURNU MEVKİİ KUŞADASI-AYDIN

Altınsaray Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!