Altınsaray Hotel

E-posta Gönder

Altınsaray Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  100-200

Altınsaray Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Altınsaray Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Altınsaray Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Altınsaray Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Altınsaray Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Altınsaray Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Altınsaray Hotel Hakkında

Kuşadası’nda bekarlığa veda gecesi düzenlemek isterseniz, size hem keyifli anlar yaşayacağınız hem de sonrasında konaklamak isterseniz rahatlıkla kalabileceğiniz bir otel ile tanıştırmak istiyoruz. Sağladığımız fırsatlar ile “iyi ki gelmişim” diyeceğiniz bir işletme olmak için çalışıyoruz. Açıldığımız günden beri müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor ve konuklarımızı memnun etmek için çalışıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Hemen anlatalım.

Altınsaray Hotel Kuşadası’nda faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde konuklarımızın rahatlıkla gelebileceği bir otel olduğumuzu belirtelim. Özel araçlarınızla gelirseniz otoparkımızdan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Otelimizin çevresindeki ağaçlar ve rengarenk çiçekler ile doğayla iç içe bir ortamda olmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda deniz gören otelimiz, misafirlerimizi manzara konusunda tatmin ediyor. Bekarlığa veda gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz iki farklı yerimiz bulunuyor. İlki otelimizin arkasında bulunan açık alanımız. Buraya masa ve sandalyeleri yerleştirerek minik bir organizasyon gerçekleştirme şansımız bulunuyor. İkinci olarak ise restoranımızı kullanabiliyorsunuz. Yan yana bulunan ve çevresi açık olan bu restoranımızı da isteklerinize göre dizayn edebiliyoruz. Masa ve sandalyeleri gelecek kişi sayısına göre isterseniz tek uzun bir masa haline getirebiliriz.

Güler yüzlü bir ekip ile etkinliğinizin sonuna kadar yanınızda oluyoruz. Tüm isteklerinizi karşılamak için genç ve dinamik çalışanlarımız hizmetinizde oluyor ve hiçbir aksaklığın yaşanmamasını sağlıyorlar.

Bekarlığa vedanızı yemekli gerçekleştirmek isterseniz, profesyonel mutfağımızdan çıkan lezzetleri sizinle buluşturabiliriz. Damak tadınıza hitap edeceğimize inanıyor ve sevdiklerinizle paylaştığınız bu anları daha da keyifli hale getireceğimizi biliyoruz.

Organizasyonunuzdan sonra otelimizde konaklamak isterseniz, standart odalarımız, süit odalarımız ve balayı odalarımızı tercih edebilirsiniz. Şıklığı ve konforu buluşturduğumuz odalarımızda gecenin yorgunluğunu atmak ve kuş cıvıltılarıyla uyanmak isterseniz bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak Altınsaray Hotel Kuşadası fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  YILANCI BURNU MEVKİİ KUŞADASI-AYDIN

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altınsaray Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.