• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Ezgi Türkü Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ezgi Türkü Evi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Ezgi Türkü Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ezgi Türkü Evi Sıkça Sorulan Sorular

Ezgi Türkü Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ezgi Türkü Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ezgi Türkü Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ezgi Türkü Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ezgi Türkü Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Ezgi Türkü Evi Hakkında

Aydın’ın en çok tercih edilen turistik beldesi Didim’de siz de bekarlığa veda etmek istemez misiniz?

Belki dostlarınızla beraber çıkacağınız bir tatilde akşam yemeğiniz için mekân arayışı içindesiniz. Belki de düğün öncesinde arkadaşlarınızla stres atmak için akşam yemeği organize etmek niyetindesiniz.

Ezgi Türkü Evi Aydın mevkiinde sizlere kapılarını açıyor. Didim’de yer alan en köklü türkü eviyiz. Dostlarınızla beraber yapacağınız her organizasyon için hizmetinizdeyiz. Toplamda 200 kişiye kadar hizmet verebilen restoranımızda grup yemekleri için 50 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Yemekli davetlerinizde dostlarınızla gerçekleştirmeniz için şık masalarımızı hazırlıyoruz. Masalarınızı beyaz masa örtüleri ile konseptimize uygun aksesuarlarla taçlandırıyoruz.

Peki, lezzetlerimiz neler, menümüzde sizlere hangi mutfakları ulaştırıyoruz?

Türk mutfağının lezzetlerini sunuyoruz. Başlangıç tabaklarından başlayarak ara sıcaklara, ana yemeklerden tatlılara kadar zengin menüye sahibiz. En çok tercih edilen lezzetlerimiz Izgara menülerimiz. Yemeklerimizi günlük olarak hazırlıyor, taze olmayan hiçbir yemeği masanıza getirmiyoruz.

Davet menülerinizi organizasyon öncesinde belirleyebiliyoruz. Menü tadımı gerçekleştiriyor ya da küçük bir organizasyon gerçekleştirecekseniz davet menünüzü organizasyon sırasında anlık olarak seçebiliyorsunuz. Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerimiz bulunuyor. Davetlilerinizin en çok tercih ettiği içecek türlerini bekarlığa vedanız için seçebilirsiniz.

Keyifli bir akşam yemeği için canlı müzik hizmetimiz de bulunuyor. Her gün farklı müzisyenle çalışıyor, farklı konseptlerde geceler düzenleyebiliyoruz. Karadeniz havalarından hızla ilerleyecek, ege kıyıları anlatan şarkılarımızla eğleneceksiniz. Müziklerimiz her yöreye mutlaka uğrayacak.

Profesyonel müzisyenlerimiz ile geçireceğiniz gece için önceden iletişime geçmeli ve rezervasyon yaptırmalısınız. Yaz sezonunda oldukça yoğun bir dönem geçiriyoruz.

Yalı Caddesi üzerinde yer alan mekânımıza ulaşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ seçeneğini kullanabilir, özel günlerinizi bizimle beraber gerçekleştirebilirsiniz.

Bir tık uzağınızda Ezgi Türki Evi Aydın adresinde iletişim kurmanız için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çamlık Mahallesi, Yalı Cd., 09270 Didim/Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Ezgi Türkü Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.