Castle Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Kuşadası, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi

Hakkında

Bekarlığa veda partisi için bir restoran arayışı içerisinde misiniz?


Cevabınız evet ise Castle Restaurant Kuşadası’nda sizleri bekliyor! Kalabalık ekibi, planlı ve disiplinli çalışma düzeni ile profesyonel bir şekilde çalışıyor ve gecenizi benzersiz kılıyor. Siz de dostlarınız ile birlikte profesyonel bir ekip ile çalışmanın avantajlarını yaşıyorsunuz…


Her gece farklı konseptler ve sürprizler olan restoranımızda özel bir davet sizi bekliyor. Castle Restaurant ekibi ise bekarlığa veda partiniz için bahçenin düzenlenmesi ile başlıyor gecenin hazırlıklarına!


Davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuluyor. Kız kıza bir parti düzenliyorsanız eğer tercih ettiğiniz süslemeler ile ilgili de görüşerek şık bir tasarım yaratıyoruz. Erkek erkeğe düzenlenen davetlerinizde ise daha sade bir düzen tercih ediliyor. Geniş bir dans pisti ve sahne de bahçemizde bulunuyor.


Dans pisti ve sahneye neden önem verdiğimizi merak ediyorsanız! Her gece farklı konseptler ile düzenlediğimiz eğlencelerde canlı müzik ve dans gösterileri hazırlıyor olmamız. Haftanın belirli günleri 80’ler, 90’lar eğlencesi veya pop müzik ile coşkulu bir parti oluyor. Türk geceleri de düzenliyoruz. Bu gecelerde; dansöz, robot gösterisi, break dans gibi pek çok farklı dans gösterisi ile sürpriz bir gösteri de oluyor. Daha önce akrobatik gösteri izlemediyseniz restoranımıza mutlaka uğramalısınız!


Eğlenceyi bir geceyi ziyafete de çeviriyoruz aynı zamanda! Bunun için de eşsiz tatlar hazırlanıyor mutfağımızda. Dünya mutfağından tatlar ile farklı alternatifler sunuyoruz. Meksika mutfağından Çin mutfağına birçok seçenek davet menüleriniz için hazırlanabiliyor.


Kesintisiz eğlence ve özel bir davet için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz?


Üstelik sadece bekarlığa veda değil her davetiniz için konuklarınızı ağırlayabiliriz. Nikah sonrası yemek, parti ve kutlamalarınız için Kuşadası Castle Restaurant buluşma adresiniz oluyor! Avantajlardan yararlanmak için sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonu ile iletişim formunu doldurabilirsiniz…

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kaleiçi Tuna Sok. No: 35 Kuşadası/ AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!