Aytepe Mesire

E-posta Gönder

  • Efeler, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Aytepe Mesire - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Aytepe Mesire Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Aytepe Mesire Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aytepe Mesire Sık Sorulan Sorular

Aytepe Mesire kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aytepe Mesire kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Aytepe Mesire kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aytepe Mesire kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Aytepe Mesire Hakkında

Aydın’da kına gecenizde size ve konuklarınıza kendilerini özel hissettirecek hizmetler sunuyoruz. Çiftlerimize anlamlı ve unutulmaz anlar yaşatmak için hizmet veriyoruz. Konuklarımızı memnun etmek için her anınıza kusursuzluğu işlemek için çalışıyoruz. Tecrübelerimizden yola çıkarak kusursuz bir gece geçirmeniz için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Kına gecenizi en güzel şekilde yapmak için sizi Aydın Aytepe Mesire Restaurant’a bekliyoruz.


Size özel konseptlerde yapılan organizasyonlar düzenliyoruz. Üstelik olumsuz hava koşulları için de önlemlerimiz bulunuyor ve kapalı salonlarımızda da yemekli düzende organizasyonlar düzenleme şansımız oluyor. Her dakikası akıllarda kalacak unutulmaz bir gece sizleri bekliyor olacak.


750 konuk ağırlama kapasitesine sahip mekanımızda bugüne kadar sayısız organizasyon düzenledik. Kına gecenizde alanımıza girerken kendinizi rüyadaymış gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizin karşısına çıkmanın mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayıp misafirlerinize görsel bir şov sunabiliyoruz. Kına geceleriniz gerekli olan ritüeller için kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı hizmeti verebiliyoruz. Eğer dilerseniz kendiniz de dışardan bir organizasyon firmasıyla çalışabilirsiniz. Gerekli olan bütün desteği biz sağlayamaya hazırız.


Alanında uzman bir ekip ile birlikte çalışarak yüksek hizmet standartlarında sizleri ağırlıyoruz ve eksiksiz geceler tasarlamaya özen gösteriyoruz. İşimizi ciddiye alıyoruz ama daha önemlisi sizin mutluğunuzdan ilham alarak özel ve eşsiz tasarımlar yapıyoruz.


Kına dışında nişan, düğün, açılış, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri gibi etkinliklerinizde de hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her organizasyon için özel konseptler sunuyoruz.


Eğer siz de Aytepe Mesire Alanı Restaurant’ın muhteşem manzarası eşliğinde unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken sadece yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçmek. Gerisini tamamen bize bırakın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.