Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Aydın

Söke Belediye Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Söke Belediye Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Söke Belediye Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Söke Belediye Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Söke Belediye Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Söke Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Söke Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Söke Belediye Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Söke Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Söke Belediye Düğün Salonu Hakkında

Aydın Söke’de çok eğlenecek ve hiç unutulmayacak bir kına ya da bekarlığa veda organizasyonu mu arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Biz Söke Belediye Düğün Salonu olarak isteklerinizi karşılamak için hizmet vermekteyiz. Çok amaçlı tesisimizde düğün yapılabildiği gibi kına ve bekarlığa veda, açılışlar, toplantılar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve bunun gibi birçok organizasyon gerçekleştirilebiliyor. Sizin rahat etmeniz için tesisimizin içinde hepsinin ayrı bir salonu var. Her organizasyon aynı salonda yapılmıyor. Yapılacak organizasyon için ona özel bir salonun olması, sizin isteklerinizi en doğru şekilde karşılamak istememizin bir göstergesi. Bizimle bu organizasyonlar için iletişime geçip tesisimizi kullanabilirsiniz.

Kına gecelerinizi en özel hale getirmek için salonumuzda belli başlı süslemeler yapıyoruz. İstediğiniz renk ve temayı salonumuz için uygulayabilirsiniz. Aydın yöresi kına geceleri hakkında bir fikriniz yoksa ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, organizasyon firmalarıyla iletişime geçip anlaşmalı bir çalışma yürütebilirsiniz. Kına gecesi için kullanılan bütün aksesuarları temin edebilirsiniz. Kaftan, bindallı, Hint kınası, kına müziği, kına, kına süslemeleri, kına takımı, kına tepsisi ve isteğe göre zenne/oryantal gibi birçok seçeneği temin edebilirsiniz. Kullanılacak davulunuzu bile istediğiniz renkte süsleyebiliyoruz.

Güler yüzlü çalışanlarımız ve profesyonel yönetim kadromuz ile kına gecenizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Tesisimizin önünde yeterli büyüklükte bir otoparkımız mevcut. Zaten konum olarak şehir merkezinde olduğumuz için ulaşımınız zor olmayacaktır.

Tesisimizin içinde kafeterya bulunuyor. Dans ve eğlencenin dibine vurduğunuzda çok yorulursanız kafeteryamıza inip soğuk içeceklerimizle ferahlayabilirsiniz.

Bu organizasyonları sizin için çok uygun fiyatlarda yapıyoruz. Evliliğin hem maddi hem manevi zorluğunu bildiğimiz için, niyetimiz bu yükünüzü hafifletmek. Siz de söke belediye düğün salonu fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için yandaki formu hemen doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mahallesi, Albayrak Cd. No:220, 09200 Söke/Aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.