Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Aydın

Sahte Cennet Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Sahte Cennet Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Sahte Cennet Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sahte Cennet Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sahte Cennet Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Sahte Cennet Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sahte Cennet Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Sahte Cennet Restaurant Hakkında

Düğün gününüz belli oldu. Bir yandan düğün hazırlıklarınızı sürdürürken bir yandan da kına geceniz için uygun bir mekân aramaya başladınız. O zaman doğru yerdesiniz! Aklınızda olan kına gecesi konseptini size biz sunalım istiyoruz. Sahte Cennet Restoran olarak kına geceniz için sorumluluklarınızı omuzlarınızdan alıyoruz ve her şeyi planlıyoruz. Deniz kenarında yer alan mekânımıza sizi bekliyoruz.


Personelimiz ve yöneticilerimiz ile, çiftlerimizin hayatlarında ki önemli günlerini bize emanet ettiği gerçeğini unutmadan çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor ve her organizasyonlarımızda ilk günkü heyecanımızla hareket ediyoruz. Nerede faaliyet gösteriyorsunuz diye soracak olursanız Sahte Cennet Restaurant Didim ‘de bulunuyor. Kolay ulaşım olanağına sahip olduğumuzun bilgisini de ayrıca vermek istiyoruz.


Kına gecenizi gerçekleştireceğimiz mekânımızda isteklerinize özel masa ve sandalye giydirmeleri yapabiliyoruz. Kına tahtımızı kına gecenize uygun bir şekilde hazırlıyoruz ve misafirlerinizin sizi rahatça görebilecekleri yere konumlandırıyoruz. Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına müziklerimizi önceden belirliyor ve kına ekibimizle gecenize renk katıyoruz. Önceden hazırlayacağınız dans koreografileriyle misafirlerinize görsel şov yaparak fark yaratabilirsiniz.


Bekarlığa veda gününüzün keyfini sonuna kadar yaşayın diye geniş bir pist alanı oluşturduk. Sevdiklerinizle birlikte özgürce dans edebilir, bu özel gününüzün tadını çıkarabilirsiniz. Salonumuza özel çalışan fotoğrafçımız en heyecanlı anılarınızı yakalamak için hazırda bekliyor. Eğer bu hizmetten yararlanmak istemezseniz kendi fotoğrafçınızla da çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Kına geceniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin bizden memnun olarak ayrılmasını istiyoruz.


Biz nitelikli personelimize ve mekânımıza çok güveniyoruz. Aydın Didim’de kına mekanları arasında fark yaratacak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Denizköy Mahallesi, 09270 Didim/Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Sahte Cennet Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.