Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Aydın

Nazilli Samanyolu Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nazilli Samanyolu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Nazilli Samanyolu Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Nazilli Samanyolu Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nazilli Samanyolu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Nazilli Samanyolu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nazilli Samanyolu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nazilli Samanyolu Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nazilli Samanyolu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Nazilli Samanyolu Düğün Salonu Hakkında

Düğün gününüzü planlamaya başlamadan önce atlamamanız gereken çok önemli bir gün daha var: kına geceniz! Her genç kızın hayatında mutlaka yaşaması gereken bu özel günde, biz de Nazilli Samanyolu Düğün Salonu ailesi olarak size ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz! Gelin size ilk önce salonumuzu tanıtalım:

Yaklaşık olarak 500 kişi kapasiteli olan salonumuz yemekli veya yemeksiz tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Kına ve düğün salonu dediğimiz zaman gelin odasını atlamamalıyız. Size geniş bir hazırlanma ortamı sunacağımız gelin odamızı tasarlar iken mekânın geniş ve ferah olması bizim ilk önceliğimiz oldu. Kına geceniz esnasında bindallı, kaftan ve diğer kıyafetlerinizi değiştirirken küçük bir oda size yeterli gelmez ve de rahat edemezdiniz. Tabi bir de yaz geceleri için mevsim sıcaklığını hesaba kattığımız zaman serin bir ortam da oluşturmamız gerekiyordu, bunun için de piyasadaki kaliteli klima ürünlerinden kullandık. Şimdi rahatça kostümünüzü değiştirebilir, saç ve makyaj rötuşlarınızı yapabilirsiniz!

Salonumuzda kullandığımız masa ve sandalye giydirmeleri için her sene yeni bir renk ve model seçiyoruz. Bu yüzden salonumuzu her sene farklı renk konseptleri ile görebilirsiniz.

Kına gecesi dendiği zaman ise bu renk konseptleri daha çok, pembeden kırmızıya doğru geçiş yapan her ton için kullanılabilir. Bu aşamada kendi tarzınızı ortaya koymak, kına gecenizde tamamen kendi dokunuşlarınıza hayat vermek isterseniz bir organizasyon firması ile beraber ortak olarak da hareket edebilirsiniz.

Orkestramız sizin en sevdiğiniz şarkı listesinden oluşan repertuarı ile kına geceniz boyunca müzik keyfini size sunarken siz sadece arkadaşlarınız ile gecenin keyfini çıkarmaya bakın!

Eğer hala Nazilli kına gecesi salonları arasından bir seçim yapamadıysanız sizi mutlaka salonumuzu görmeye davet ediyoruz. Formu doldurun ve iletişime geçin sizinle kına geceniz için detayları konuşmaya bir an önce başlayalım!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Şirinevler Mah. Devlet Karayolu üzeri Denizli Cad. No: 28/101

 • Haritadaki Konumu

  Nazilli Samanyolu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.