• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Merve Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Merve Butik Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Merve Butik Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Merve Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

Merve Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Merve Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Merve Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Merve Butik Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Merve Butik Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Merve Butik Otel Hakkında

Denize 3 kilometre mesafede yer alarak “Biz nasıl bir otel istiyoruz?” düşüncesiyle yola çıktığımız Merve Butik Otel olarak profesyonel ve samimi bir hizmetle karşınızdayız. Hem konaklama hem de Aydın kına gecesi mekânları arasında yer alıyoruz.


Minik dostlarımızı otelimize gelirken evinizde bırakmayın! Çünkü hayvan dostu bir otel olarak onları da misafirimiz olarak kabul ediyoruz. Bahçe de gönüllerince gezebilir, odalarınızda da konaklayabilirler. Çünkü otelimiz için ilk olarak kendi isteklerimizi düşündük. Rahat konaklayabileceğimiz, eğlenebileceğimiz bir alan yaratmadık istedik ki böylece misafirlerimiz de memnun kalsın. Bunu da başardığımıza oldukça inanıyoruz.


Teras, restoran ve içerisinde havuz bulunan bir bahçemiz var. Eğlenceli kına gecesi organizasyonlarınız için havuz başı konsepti yaratabiliriz. Hatta bir organizasyon şirketi yardımıyla da hayallerinizi yansıtabiliriz. Öncesinde bir araya gelerek karşılıklı fikirlerimizi paylaşarak samimi bir sohbet ortamı yaratıyoruz. Hem tanışıyor hem de kaynaşıyoruz. İsteklerinizi ve taleplerinizi konuşuyoruz. Sonra da bir kına programı yaratıyoruz. Böylece ortaya istediğiniz gibi bir kına organizasyonu çıkıyor. Davetiniz esnasında da bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. İhtiyacınız ya da sorularınız olduğunuzda hemen yardımcı oluyor. Üstelik kına gecesi organizasyonunuz öncesinde programdan da kısaca bahsediyor.


Kına eğlencenizi yemekli ya da yemeksiz gerçekleştirebiliyorsunuz. Size özel bir kına menüsü ya da atıştırmalıklar hazırlıyoruz. Hatta öncesinde deneme ve değişiklik yapma şansına da sahipsiniz. Servis ekibimiz sayesinde de aksama yaşamadan keyifli bir gece geçiriyorsunuz.


Eğer bizimle iletişime geçerek hem fiyat hem de hizmet içeriği hakkında daha ayrıntılı bir bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız. Bu sayede telefon ya da mesajla hemen geri dönüş sağlıyor ve kına gecesi organizasyonunuz hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplıyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Efeler Mah. Oruçreis Cad. Merve Villa Butik Hotel No:29

 • Haritadaki Konumu

  Merve Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.