Merve Butik Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Didim, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Çatı Bar
13

Bozdoğan

Çatı Bar

My Eden Restaurant
13

Didim

My Eden Restaurant

100-200
50 TL'den az
Gül Bahçesi Kır Düğünü
15

Efeler

Gül Bahçesi Kır Düğünü

750-1.000
50 TL'den az

Hakkında

Denize 3 kilometre mesafede yer alarak “Biz nasıl bir otel istiyoruz?” düşüncesiyle yola çıktığımız Merve Butik Otel olarak profesyonel ve samimi bir hizmetle karşınızdayız. Hem konaklama hem de Aydın kına gecesi mekânları arasında yer alıyoruz.


Minik dostlarımızı otelimize gelirken evinizde bırakmayın! Çünkü hayvan dostu bir otel olarak onları da misafirimiz olarak kabul ediyoruz. Bahçe de gönüllerince gezebilir, odalarınızda da konaklayabilirler. Çünkü otelimiz için ilk olarak kendi isteklerimizi düşündük. Rahat konaklayabileceğimiz, eğlenebileceğimiz bir alan yaratmadık istedik ki böylece misafirlerimiz de memnun kalsın. Bunu da başardığımıza oldukça inanıyoruz.


Teras, restoran ve içerisinde havuz bulunan bir bahçemiz var. Eğlenceli kına gecesi organizasyonlarınız için havuz başı konsepti yaratabiliriz. Hatta bir organizasyon şirketi yardımıyla da hayallerinizi yansıtabiliriz. Öncesinde bir araya gelerek karşılıklı fikirlerimizi paylaşarak samimi bir sohbet ortamı yaratıyoruz. Hem tanışıyor hem de kaynaşıyoruz. İsteklerinizi ve taleplerinizi konuşuyoruz. Sonra da bir kına programı yaratıyoruz. Böylece ortaya istediğiniz gibi bir kına organizasyonu çıkıyor. Davetiniz esnasında da bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. İhtiyacınız ya da sorularınız olduğunuzda hemen yardımcı oluyor. Üstelik kına gecesi organizasyonunuz öncesinde programdan da kısaca bahsediyor.


Kına eğlencenizi yemekli ya da yemeksiz gerçekleştirebiliyorsunuz. Size özel bir kına menüsü ya da atıştırmalıklar hazırlıyoruz. Hatta öncesinde deneme ve değişiklik yapma şansına da sahipsiniz. Servis ekibimiz sayesinde de aksama yaşamadan keyifli bir gece geçiriyorsunuz.


Eğer bizimle iletişime geçerek hem fiyat hem de hizmet içeriği hakkında daha ayrıntılı bir bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız. Bu sayede telefon ya da mesajla hemen geri dönüş sağlıyor ve kına gecesi organizasyonunuz hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplıyoruz.

İletişim

Volkan Bey

Parol Hanım

  • Adres: Efeler Mah. Oruçreis Cad. Merve Villa Butik Hotel No:29

Merve Butik Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!