Didim Belediye Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Didim, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Çatı Bar
13

Bozdoğan

Çatı Bar

My Eden Restaurant
13

Didim

My Eden Restaurant

100-200
50 TL'den az
Gül Bahçesi Kır Düğünü
15

Efeler

Gül Bahçesi Kır Düğünü

750-1.000
50 TL'den az

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi alışılmışın dışında konseptlerle kusursuz bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Didim Belediye Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Aydın’ın Didim İlçesinde faaliyet gösteriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftin ve ailelerin memnuniyetine önem veriyor organizasyon sonrasından salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlıyoruz.


Kaliteden ödün vermeyen personellerimizle birlikte eğlencenizin başından sonuna kadar sizinle özel olarak ilgileniyoruz. Organizasyon sorumlusu tahsis ederek sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Salonumuzda düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünnet düğünleri olmak üzere birçok kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.


Organizasyonlarınız için gerek olan her şeyi salonumuzda bulabilirsiniz. Salonumuz kapalı alan olmasına rağmen kolonsuz ve yüksek tavan olduğundan dolayı ferah bir ortamda bulacaksınız kendinizi. Dikdörtgen masalarımızı birleştiriyor, her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz.


Her sene değişen kına trendlerini yakından takip ediyor, farklı süslemelerle çiftlere alternatifler sunuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle beyaz ve mor rengi kombinasyonu kullanıyor, masa üstlerini yapay çiçeklerle canlandırıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri için bindallı ve kaftanınızla uyumlu renkte kına taht kurulumu gerçekleştiriyor, aynı renk tonlarını davetli masa ve sandalye süslemelerinde de kullanıyoruz.


Salonumuzda gerekli soğutma ve ısıtma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı her mevsim organizasyon düzenliyoruz. Jeneratörümüz de mevcut olduğundan herhangi bir elektrik kesilmesi durumunda eğlencenize aynı şekilde devam edebileceksiniz.


Didim Belediye Düğün Salonu fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Paket içeriğinde bulunan kuru pasta, çerez ve meşrubatları günlük olarak taze temin ediyoruz ve hijyenik ortamda hazırlıyoruz. Hizmet elemanlarımız güler yüzlü bir şekilde masalara servis ediyorlar. Siz de aile ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yeni Mahallesi, 09270 Didim/Aydın

Didim Belediye Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!