Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Aydın

Didim Belediye Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Didim Belediye Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Didim Belediye Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Didim Belediye Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Didim Belediye Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Didim Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Didim Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Didim Belediye Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Didim Belediye Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Didim Belediye Düğün Salonu Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi alışılmışın dışında konseptlerle kusursuz bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Didim Belediye Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Aydın’ın Didim İlçesinde faaliyet gösteriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftin ve ailelerin memnuniyetine önem veriyor organizasyon sonrasından salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlıyoruz.


Kaliteden ödün vermeyen personellerimizle birlikte eğlencenizin başından sonuna kadar sizinle özel olarak ilgileniyoruz. Organizasyon sorumlusu tahsis ederek sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Salonumuzda düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünnet düğünleri olmak üzere birçok kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.


Organizasyonlarınız için gerek olan her şeyi salonumuzda bulabilirsiniz. Salonumuz kapalı alan olmasına rağmen kolonsuz ve yüksek tavan olduğundan dolayı ferah bir ortamda bulacaksınız kendinizi. Dikdörtgen masalarımızı birleştiriyor, her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz.


Her sene değişen kına trendlerini yakından takip ediyor, farklı süslemelerle çiftlere alternatifler sunuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle beyaz ve mor rengi kombinasyonu kullanıyor, masa üstlerini yapay çiçeklerle canlandırıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri için bindallı ve kaftanınızla uyumlu renkte kına taht kurulumu gerçekleştiriyor, aynı renk tonlarını davetli masa ve sandalye süslemelerinde de kullanıyoruz.


Salonumuzda gerekli soğutma ve ısıtma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı her mevsim organizasyon düzenliyoruz. Jeneratörümüz de mevcut olduğundan herhangi bir elektrik kesilmesi durumunda eğlencenize aynı şekilde devam edebileceksiniz.


Didim Belediye Düğün Salonu fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Paket içeriğinde bulunan kuru pasta, çerez ve meşrubatları günlük olarak taze temin ediyoruz ve hijyenik ortamda hazırlıyoruz. Hizmet elemanlarımız güler yüzlü bir şekilde masalara servis ediyorlar. Siz de aile ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yeni Mahallesi, 09270 Didim/Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Didim Belediye Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.