Fatih ve Çevresindeki Gelinlik Firmaları ve Fiyatları

Gelinlik denilince akla ilk olarak elbette "Fatih" geliyor! Peki, Fatih ve çevresindeki gelinlik firmaları hakkında detaylı bilgi ister misin? Senin için birbirinden iddialı gelinlik firmalarını bir araya getirdim. Haydi, hemen incelemeye başla!

Fatih Gelinlik Mağazaları

Görsel Numarası: D925694

İstanbul'da aradığın gelinlik modelini kolayca bulabileceğin Fatih ve çevresindeki firmaların listesi burada! Üstelik fiyatları hakkında bilgi alarak kolayca randevu da talep edebileceksin...

Nazik Duygu Tutumoğlu

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Cafe Bride

Görsel Numarası: 7343

Fatih, Fevzi Paşa Caddesi üzerinde bulunan Cafe Bride, 20 yılı aşkın sektör tecrübesi, profesyonel ekibi, özgün tasarımları ve Haute Couture ürünleriyle gelin adaylarının en beğendiği gelinlikçiler arasına girerek yerini sağlamlaştırmayı başardı. Firmadan senin için örnek seçtiğim gelinlik oldukça dikkat çekici bir kabarık gelinlik modeli. Bu düşük omuzlu prenses gelinlik, özellikle balo salonunda yapılacak düğünler için harika bir seçenek olabilir. Gelinlikte minimum 2000 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veren Cafe Bride’dan, duvak, gelin kesesi ve gelin buketinin yanı sıra eldiven temin edebileceğini de bilmeni istiyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Hayallerindeki Gelinliği Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve nasıl bir gelinlik istediğini söyle, ücretsiz düğün danışmanlarımız uygun 5 gelinlikçiyle seni iletişime geçirsin!


Ava Elora

Görsel Numarası: G1502

Eyüp’te hizmet veren Ava Elora, özellikle asimetrik kesimli, taşlı ve dantelli gelinlikleriyle ön plana çıkan bir gelinlik firması. Her tarza ve her konsepte uygun gelinlik bulabileceğin firmada fiyatlar minimum 1000 TL’den başlıyor. Ayrıca firmanın hazır gelinlik modellerinin yanı sıra özel dikim ve kiralama seçeneği de sunduğunu bilmelisin. Gelelim firmadan senin için seçtiğim bu dantelli balık kesim gelinlik modeline. Eğer kum saati vücut tipine sahipsen, bu tarz balık gelinlik modellerinin üzerinde harika duracağını bilmeni istiyorum. Hazır gelinlik modellerinde teslim süresinin 4 haftayı bulduğunu da bilmende fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Ava Elora

İstanbul


Şebnem Dönmez Gelinlik

Görsel Numarası: D911943

Fatih'te Fevzi Paşa Caddesi'nde hizmet veren Şebnem Sönmez, özellikle swarowskilerle bezenmiş gelinlik modelleri ve dantelli gelinlikleri ile dikkat çekiyor. Senin için firmadan seçtiğim gelinlik tamamı dantelli ve etek uçlarında püskül detayları olan oldukça hoş bir model. Eğer kum saati ya da dikdörtgen vücut tipine sahipsen bu yarım balık gelinlik modelini mutlaka denemeni tavsiye ediyorum. Şebnem Sönmez’de gelinlik fiyatlarının minimumum 5000 TL’den başladığını bilmende de fayda var. Özel dikim ve kiralama seçeneği sunan firmadan duvak ve gelin kesesi gibi aksesuarlar da temin edebilirsin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?


Nihan Haute Couture

Görsel Numarası: D341473

Fatih’te Fevzi Paşa Caddesi üzerinde bulunan ve 1996 yılından beri profesyonel bir şekilde gelinlik sektöründe faaliyet gösteren Nihan Haute Couture, özellikle saten ve güpür gelinlikleriyle öne çıkıyor. Senin için seçtiğim örnek gelinlik de tamamı dantel ve tül detaylı olan A kesim gelinlik modeli. Böyle bir gelinliği tüm vücut tiplerine önerdiğimi bilmelisin. Özellikle dikdörtgen, armut veya elma vücut tipine sahipsen, vücut ölçülerini orantılı gösterebilecek bu tarz A kesim gelinlik modelleri tercih etmeye özen göstermeni öneriyorum. Firmanın gelinlik fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istersen de minimum 2000 TL’den başladığını söyleyebilirim. Nihan Haute Couture, hazır gelinlik dışında özel dikim ve gelinlik kiralama seçeneği ile de gelin adaylarına farklı alternatifler sunuyor.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?


Çağteks Gelinlik

Görsel Numarası: D822269

Zeytinburnu’nda yer alan Çağteks Gelinlik, özellikle çiçek aplikeli, taşlı ve dantelli gelinlik modelleri ile ön plana çıkıyor. Firma gelinliklerinden senin için seçtiğim prenses gelinlik de dantelli bir model ve oldukça zarif. Eğer armut ya da dikdörtgen vücut tipine sahipsen kesinlikle bu gelinliği denemeni tavsiye ediyorum. Çağteks’in, hazır gelinlik haricinde özel dikim ve kiralama seçeneği sunduğunu da bilmende fayda var. “Çağteks Gelinlik’te gelinlik fiyatları ne kadar?” diye soracak olursan da minimum 3000 TL’den başladığını söyleyebilirim.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Çağteks Gelinlik

İstanbul

0212 963 3946

%20

Çağteks Gelinlerine Özel %20 İndirim Fırsatı!!


Pınar Bent

İşlemeli - Askılı - Prenses - V

Görsel Numarası: D907193

Fatih’te Talatpaşa Caddesi’nde hizmet veren Pınar Bent, hazır model ve özel dikim gelinlik hizmetinin yanı sıra kiralama seçeneği de sunarak gelin adaylarına bütçelerine uygun bir avantaj sunuyor. Profesyonel ekibi ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken firmanın, özellikle püsküllü, taşlı ve prenses gelinlik modelleriyle öne çıktığını söyleyebilirim. Zaten senin için seçtiğim Pınar Bent gelinliği de taşlı prenses gelinlik modellerinden bir tanesi. Dikkat çekici bir gelin olmak için mutlaka bu modeli denemeni öneririm. Gelinlik fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istersen de minimum 2000 TL’den başladığını buraya not düşüyorum. Bolero, eldiven, ayakkabı, gelin buketi, gelin kesesi ve şapka gibi aksesuarları temin edebileceğin firmanın hazır gelinlik teslim süresi de 1 haftadan az bir süreye sahip.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Pınar Bent

İstanbul

0212 963 0441

%50 İNDİRİM

Yeni Sezon Öncesi Helen & Vi̇ntage Geli̇nli̇kler 6000 Yeri̇ne 3000 TL!


Moda Perisi

Görsel Numarası: D213432

Üç kardeşin kurduğu Moda Perisi, uzun yıllardır gelinlik sektöründe var olan, kaliteli ve farklı gelinlik tasarımlarına imza atan bir gelinlik firmasıdır. Fatih, Fevzi Paşa Caddesi’nde bulunan Moda Perisi’nin, özellikle taşlı saten gelinlik modelleri ile dikkatleri üzerine çektiğini bilmelisin. Senin için örnek olarak seçtiğim yarım balık gelinlik modeli de taş işlemeli saten gelinlik ve de oldukça farklı asimetrik kesimlere sahip. Eğer kum saati vücut tipine sahip bir gelin adayıysan kesinlikle böyle bir gelinlik modeli denemeni öneriyorum. Firmanın gelinlik fiyatları konusuna değinmem gerekirse de minimum 2000 TL’den başladığını ve hazır gelinlik modelleri dışında özel dikim ve kiralama seçeneği sunduğunu söyleyebilirim. Eğer aksesuar konusunda yardım istersen de firmadan bolero, gelin kesesi, gelin buketi ve duvak temin edebileceğini bilmelisin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Moda Perisi

İstanbul


Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!