Hayalimdeki Gelinlik

E-posta Gönder

11 yorum

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? A Kesim Model, Prenses Model, Balık Model, Tesettür Model, Klasik Model, Kabarık Model, Kaburga Model

Önerilen Firmalar

Ceylan Güres Modaevi
50 1 16

Fatih

Ceylan Güres Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Peri Kızı Gelinlik Ve Moda Evi
271 1 8

Bağcılar

Peri Kızı Gelinlik Ve Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

1990’lı yıllarda başlayan hikâyemiz bugün hâlâ aynı heyecan ile katlanarak devam ediyor. Mehmet Nuri Salık’ın terzilik mesleğine girmesi ile bizim için her şey oluşmaya başladı. Yaptığı işler ve edindiği deneyimler ile yavaş yavaş büyüyerek bugünkü hacmine ulaştırdı. Artık, Hayalimdeki Gelinlik İstanbul sınırlarını da aşan bir ün ile gelinlik sektöründe günden güne devleşiyor. Vizyonunu mesleğin en başında edindiği fikir ile belirleyen firmamız, hayallerden yola çıkarak gerçekleri hayallerden de öteye taşıyor. İlhamımız olan bu mottoyu adımıza da taşıdık ve bu ismin markalaşma sürecimize katkıda bulunduğunu ve bizi iyi temsil ettiğini düşünüyoruz.

Bu yazıyı en özel gününüzün en önemli detayını, yani gelinliğinizi yaptıracağınız mükemmel yeri seçmek için okuduğunuzu biliyoruz. Bu sebeple bu konuda size seçim yapmanızda yardımcı olarak bazı bilgiler vermek istiyoruz. Öncelikle hem özel dikim yapabiliyor hem de hazır modellerimizi sunabiliyoruz. Her ikisi için de geçerli olmak üzere kiralama ve satın alma opsiyonlarına sahipsiniz. Üstelik bunlara gelinliğiniz ile uyum sağlayacak yan aksesuarlar da dâhil. Bizden aynı zamanda gelin ayakkabısı, duvak, bolero, eldiven ve gelin buketi gibi gelinliğinizi tamamlayan detaylarınızı temin edebilirsiniz.

Gelinlerimize kendilerini çok iyi hissetmeleri için özel muamelede bulunuyor ve tüm istek ve ihtiyaçları ile içtenlikle ilgileniyoruz. Diledikleri modelde ve şekilde gelinliği dikebiliyoruz. Vücut tiplerine ve vücut ölçülerine göre gerekli tasarımları yapıyoruz. Tabii bu aşamada düğünün nerede gerçekleşeceğini ve nasıl bir konsepte sahip olduğunu da göz önünde bulunduruyoruz. Örneğin, kır düğünü ile otel düğününün aynı olamayacağı gerçeği gibi. Özel dikimin yanı sıra her yıl oluşturduğumuz yeni ve özel kreasyonlar ile hazır modellerimizi de gelinlerimize sunuyoruz.

Hayalimdeki Gelinlik Fatih’te sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken ise sayfadaki formu doldurarak bizden randevu almanız.

İletişim

Mehmet Nuri SALIK

  • Adres: Ali Kuşçu Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:52/1, 34087 Fatih/İstanbul

Hayalimdeki Gelinlik Yol Haritası

11 yorum


K&A

Kezban & Ahmet

Düğün Tarihi: 23.06.2018

Benim için kalite dendiğinde ilk aklıma gelen firma adı Hayalimdeki Gelinlik. Verdikleri hizmet çok iyi ve memnun ediciydi. Kaliteli ve kusursuz hizmetiniz için teşekkür ederim

P&E

Pelin & Eyüp

Düğün Tarihi: 14.07.2019

teklif alma sürecim sonrasında hemen benimle bağlantı kuruldu. Ancak Fatih tarafına gitme şansım olamadı ve eğer bu süre içerisinde gidebilirsem tekrar yorum yazacağım fakat telefonla ilgileri konusunda pozitif, güzel ve kibar bir yaklaşım içinde olmaları etkileyiciydi. Teşekkür ederim

Ü&M

Ülkü & Mustafa

Düğün Tarihi: 15.06.2018

Randevu talebimden evlilik tarihime kadar olan süreçte ilgi ve alakaları çok güzeldi. Müşteri memnuniyetine ve iş takibine çok önem veriyorlar, herkese tavsiye ederim.

Ş&Ö

Şule & Ömer

Düğün Tarihi: 29.05.2018

Fatih bölgesinde bulunabilecek en iyi gelinlik firmalarından biri, müşterilere yaklaşımları çok iyi ve çok sıcak.

S&M

Seyhan & Munir

Düğün Tarihi: 08.05.2018

Hayalimdeki Gelinlik ekibi aradığım gelinliği bulmam da ve yapımında çok yardımcı oldu. Sektöründe çok iyi faaliyet gösteren bir firma, teşekkür ederim.

F&S

Fatoş & Suat

Düğün Tarihi: 13.04.2018

Oldukça geniş ürün çeşitliliği ile birlikte aradığımı bulmamda çok etkili oldular, teşekkür ederim.

R&S

Reyhan & Sait

Düğün Tarihi: 12.04.2018

Firma çalışanları çok güler yüzlü ve çok ilgiliydi. İstediğim gelinliği bu sayede bulabildim, tavsiye ediyorum :)

S&S

Sema & Süleyman

Düğün Tarihi: 24.03.2018

Başlangıçta sıfırdan ürün yaptırmaya tereddüt ile yaklaşıyordum ama Hayalimdeki Gelinlik ile tanıştıktan sonra fikrim değişti. Sayelerinde verdiğim tarife bire bir ölçü de uygun bir gelinliğe sahip oldum. Sektöründe ürün tasarımı konusunda oldukça iyi bir firma, her şey için teşekkür ederim :)

Ç&İ

Çiğdem & İsmail

Düğün Tarihi: 31.03.2018

Sizlerden aldığımız için çok memnunuz. Hepinize çok teşekkür ederiz. Gerçekten hızlı teslim edildi, provalar neşeli geçti. Stresimizi aldı götürdü. Sizlerden gelinlik aldığım için çok mutluyum.

N&E

Nergis & Emrah

Düğün Tarihi: 22.06.2017

Bir çok mağazaya gittik bir çok yer gezdik ama sizin gibi bir firma görmedik. Günün sonunda size geldik ve gerçekten aradığım bir çok modeli buldum. Bir ara bütün beğendiklerimi almak istedim. Çooook teşekkür ederiz. Her şeyiniz dört dörtlük. Sizi çok seviyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!