Familya Gelinlik

E-posta Gönder

  • Fatih, İstanbul.

Familya Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Familya Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Familya Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Familya Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Familya Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Familya Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Familya Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Familya Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Familya Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Familya Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Familya Gelinlik, duvak, gecelik / sabahlık, gelin kesesi, kuşak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Familya Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Familya Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.


Familya Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Familya Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Familya Gelinlik Hakkında

Her kadın düğününde güzel görünmek ister. Familya Gelinlik ailesi olarak size beklentilerinizi karşılayacak ve düşlerinizi gerçeğe dönüştürecek bir hizmet sunuyoruz. Siz de muhteşem bir gelin olmayı diliyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sektörde oldukça deneyimli bir gelinlik modaeviyiz. 2004 yılından beri hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tabii ki bu tarih markamızın kuruluş tarihi. Farklı firmalarda edindiğimiz tecrübelerimizi de eklediğimizde düğün ve gelinlik sektörlerinde çok uzun yıllardır emek verdiğimizi söyleyebiliriz. Biz her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini savunuyoruz. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda yapıyoruz. Düğün alanında moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Uzman bir kadroya sahibiz. Her zaman iyi tasarımlar ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Hauture couture tasarımlarımızla günümüz modasına uygun olarak çalışmalar yapıyoruz. Gelinlik, nişan elbiseleri, kaftan, abiye, ayakkabı, saç ve gelinlik aksesuarları, düğün hediyeleri gibi pek çok alternatif seçeneği de size modaevimiz içerisinde sunuyoruz. Düğün, nişan, söz, kına gecesi, mezuniyet töreni gibi özel organizasyonlar için bizden memnuniyetle hizmet alabilirsiniz.

Modaevimize geldiğinizde bizden nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğrenerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Size firmamız ve gelinlik modellerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Bir kadın için düğününde doğru gelinliği bulmanın çok önemli olduğunun farkındayız. Biz de elimizden geldiğince size bunu en iyi şekilde sağlıyoruz. Gelinliğin içerisinde hem rahat olmanızı hem de şık görünmenizi istiyoruz. Kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanıyoruz. Provalarla kısa sürede istediğiniz gelinliği sizin için hazırlıyoruz. Bizimle çalıştığınızda her şeyin muhteşem ilerleyeceğine şimdiden emin olabilirsiniz.

İstanbul Fatih gelinlik mağazaları arasında bulunan modaevimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve sağladığımız özel fırsatları öğrenmek isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak ücretsiz randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.