Familya Gelinlik

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Familya Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Familya Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Familya Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Familya Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gecelik / sabahlık, Gelin kesesi, Kuşak

Familya Gelinlik Hakkında

Her kadın düğününde güzel görünmek ister. Familya Gelinlik ailesi olarak size beklentilerinizi karşılayacak ve düşlerinizi gerçeğe dönüştürecek bir hizmet sunuyoruz. Siz de muhteşem bir gelin olmayı diliyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sektörde oldukça deneyimli bir gelinlik modaeviyiz. 2004 yılından beri hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tabii ki bu tarih markamızın kuruluş tarihi. Farklı firmalarda edindiğimiz tecrübelerimizi de eklediğimizde düğün ve gelinlik sektörlerinde çok uzun yıllardır emek verdiğimizi söyleyebiliriz. Biz her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini savunuyoruz. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda yapıyoruz. Düğün alanında moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Uzman bir kadroya sahibiz. Her zaman iyi tasarımlar ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Hauture couture tasarımlarımızla günümüz modasına uygun olarak çalışmalar yapıyoruz. Gelinlik, nişan elbiseleri, kaftan, abiye, ayakkabı, saç ve gelinlik aksesuarları, düğün hediyeleri gibi pek çok alternatif seçeneği de size modaevimiz içerisinde sunuyoruz. Düğün, nişan, söz, kına gecesi, mezuniyet töreni gibi özel organizasyonlar için bizden memnuniyetle hizmet alabilirsiniz.

Modaevimize geldiğinizde bizden nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğrenerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Size firmamız ve gelinlik modellerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Bir kadın için düğününde doğru gelinliği bulmanın çok önemli olduğunun farkındayız. Biz de elimizden geldiğince size bunu en iyi şekilde sağlıyoruz. Gelinliğin içerisinde hem rahat olmanızı hem de şık görünmenizi istiyoruz. Kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanıyoruz. Provalarla kısa sürede istediğiniz gelinliği sizin için hazırlıyoruz. Bizimle çalıştığınızda her şeyin muhteşem ilerleyeceğine şimdiden emin olabilirsiniz.

İstanbul Fatih gelinlik mağazaları arasında bulunan modaevimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve sağladığımız özel fırsatları öğrenmek isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak ücretsiz randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.