Bahtiyar Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Akaylar Moda
20 3

Esenyurt

Akaylar Moda

1 hafta
Özel Dikim
Vizaje Gelinlik
76 13

Avcılar

Vizaje Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Ceylan Güres Modaevi
50 1 16

Fatih

Ceylan Güres Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayal edilebilen her şeyin var olacağını düşünüyoruz. Bu düşünceyle gelin adaylarımızın yanında oluyoruz. Hayalinizdeki gelinlikleri gerçeğe dönüştürme konusunda sizleri doğru anlamaya ve doğru yorumlamaya çalışıyoruz. Bunun için bize profesyonel bir ekip yardımcı oluyor. Uzun zamandır bu işi yapan ekibimizle düşlediğiniz gelini ortaya çıkarıyoruz. Aklınızda herhangi bir model varsa önce özel olarak çizen ve sonrasında da dikimi gerçekleştiren ekibimize söyleyebilirsiniz. Eğer model hakkında bir fikriniz yoksa bize bu konuda güvenebilirsiniz. Geleneksel, modern, şık ve klasik gelinlik türlerinden hazır koleksiyonları beğeninize sunuyoruz. Her vücuda uygun gelinliği Bahtiyar Modaevi’nde bulabileceksiniz. Aynı zamanda gelinliklerimizde kullandığımız yüksek kalite dantel ve kumaşın birçok misafirimiz tarafından övüldüğünü de gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Sizleri hayalinizdeki geline ulaştırma yolunda büyük emek gösteriyor, özveriyle çalışıyoruz.

Gelinliklerin tasarımından teslimine kadar birçok kez konuklarımızla iletişime geçiyor ve gelinlik provasına çağırıyoruz. Gelinliğinizi maksimum 5 hafta içinde teslim ediyoruz. Gelin adayımıza vadettiğimiz tarihi hiçbir şekilde geçirmiyor ve zaman konusunda çok hassas olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bununla birlikte gelinliğin yanında bulunan taç, duvak, ayakkabı ve çiçek gibi aksesuarları da bünyemizde temin edebilirsiniz.

Bahtiyar Modaevi İstanbul’un Fatih ilçesinde faaliyet gösteriyor. Uzun zamandır bu sektörde olan ve tecrübeli bir ekibe sahip olan işletmemiz, bugüne kadar birçok geline kusursuz bir görünüm kattı. Bu kusursuzluğa tanık olmak için bizi hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla tercih edebilmektesiniz. Gelinlikçiler çarşısında bulunuyoruz ve konuklarımıza kolay bir ulaşım imkanı sunuyoruz.

Eğer hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak ister ve gelinliklerimizi yakından görmek isterseniz, yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “randevu al” butonuna tıklamak. Bırakın geri kalan bütün her şeyi biz halledelim ve sizi modaevimizden mutluluğa uğurlayalım.

İletişim

Remziye Sak

  • Adres: Fevzipasa caddesi Galeri Ülkü Gelinlikçiler Çarşısı No:100 Dukkan:112 Fatih - İstanbul

Bahtiyar Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!