Ricchezza Bridal

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Ricchezza Bridal Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Ricchezza Bridal Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Ricchezza Bridal Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Ricchezza Bridal Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Ricchezza Bridal Hakkında

İstanbul’da zevkinize uygun, tamamen size hitap eden bir gelinlik arıyorsanız Ricchezza Bridal mağazasında tam da size göre içinize sinen gelinlikle karşılaşacaksınız.

Uzun zamandır moda sektöründe başarılı şekilde faaliyet gösteren bir ekibiz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda da her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz. Mağazamız içerisinde güler yüzlü ve profesyonel kişilerle çalışıyoruz. Düğünü için uzman desteği almak isteyen gelin adaylarımıza her daim yardımcı oluyor ve kendilerine en uygun gelinlikleri kolaylıkla önlerine çıkarıyoruz. Gelinlik modellerimize ek olarak nişan, mezuniyet, kına gecesi ve sünnet töreni gibi özel günlerinizde de sizi imzamızı taşıyan ürünlerle bir araya getiriyoruz. İlk provadan başlayarak teslimata kadar sizinle her aşamada ilgileniyor ve desteğimizi esirgemiyoruz. Provalarımızı sıradan ölçü alma şeklinde sürdürmüyor adeta eğlenceli bir parti veriyormuş gibi geçiriyoruz.

Modaevimiz içerisinde kişiye özel tasarımlar yaptığımızı bilmenizi isteriz. Özenli bir işçilikle gelinliklerinizi süslüyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanıyoruz. Sizinle tanıştığımızda nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğrenerek işe koyulduğumuz için tarzınızı yansıtacak modelleri kolaylıkla yaratıyoruz. Her şeyin içinize sinmesi için hazırlık sürecinde daima fikrinizi alıyoruz. Gelinliğinize en uygun duvağı tasarlayarak şıklığınızı tamamlıyoruz. Her şeyiyle baştan aşağı eksiksiz bir gelin olmanız için aksesuar, duvak ve el çiçeği konusunda fikirlerimizi belirtiyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları arasında araştırma yaparken kendine firmamızı yakın bulan şanslı gelinlerinden biriyseniz yapmanız gereken tek şey gelmeden önce bizden mutlaka randevu almak. Randevuyla çalışarak her gelinimizle tek tek ilgilendiğimizi belirtmek isteriz. Peki randevuyu nasıl alacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıkladığınızda bizimle kolayca irtibat kurmuş oluyorsunuz. En kısa zamanda sizinle tanışmayı diliyor ve heyecanınıza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.